Хайсан 195 ІТ КЛ

Хайсан 195 ІТ КЛ
В наявності
Вартiсть: 5 200 грн

Опис

Хайсан 195 ІТ (ІМІ) – гібрид соняшнику під Євролайтнінг, линолевого типу, призначений для вирощування в усіх територіальних зонах України. Цей гібрид є селекційною продукцією бренду ADVANTA. Має чудовий набір властивостей, що дозволяють бути впевненим у тому, що кожен користувач сільськогосподарської продукції, що наважиться купити Хайсан 195 ІТ (КЛ) , не витратить гроші задарма, та отримає справді якісний та перспективний товар. 

Даний гібрид належить до рослин середньоранньої групи стиглості, має вегетативний період 107 – 115 днів. При його вирощуванні рекомендоване використання інтенсивних технологій виробництва, має високий потенціал врожайності. 

У 2021 – 2022 роках у різних агрогосподарствах України були зафіксовані такі показники щодо врожайності цього гібрида: 28 – 36 Ц/Га (при загальній вологості сім’янки на рівні 8%). При чому гібрид експлуатувався, як у північних лісостепових, так і у південних приазовських степових регіонах. При цьому спостерігалася висока стабільність врожайності з підвищеною спроможністю до адаптації до умов зростання. 

Щодо показників стійкості, то у цьому сегменті також властивості даного гібриду на гідному рівні. А саме, Хайсан 195 ІТ (КЛ)  високотолерантний до паразитарних рослин, характеризується, як стійкий щодо вовчка у його расах від А до G. Малочутливий гібрид до збудників таких хвороб соняшнику, як фомоз, фомопсис та бура іржа, ще більш стійкий він щодо несправжньої борошнистої роси, сірої та білих гнилей та вертицильозу. 

Гібрид придатний до ранньої сівби, висота стиглих рослин 150 – 160 см, рівень олійності зерна не менш, як 50%. Посівні кампанії, що проводитимуться у господарствах із цим гібридом, мають забезпечувати густину його стояння на полях на ріні:

Північні зони 55 тис од/Га;

Центральні зони 50 тис од/Га;

Південні зони 45 тис од/Га. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Хайсан 238 IT КЛ

0

Хайсан 238 IT КЛ – линолевий гібрид соняшнику стійкий до Євролайтнінгу, рекомендований розробником (..

Вартiсть: 5 400 грн
Купити
Хайсан 162 ІТ КЛ

0

Хайсан 162 ІТ КЛ – линолевий гібрид соняшника, що представляє групу розробок селекції ADVANTA. Має ч..

Вартiсть: 3 300 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду