СИ Флавіо КЛП

СИ Флавіо КЛП
В наявності

Виробник: Syngenta

Соняшник

Вартiсть: 7 500 грн

Опис

СИ ФЛАВІО КЛП – гібрид соняшника з високим потенціалом врожайності, розроблений селекційним брендом Syngenta. Має яскраво виражену спеціалізацію щодо територіальної експлуатації – степові зони, кліматичні властивості яких характеризуються підвищеною соняшною енергією, відчутним дефіцитом зволоження та в цілому умовами наближеними до екстремальних. Тому саме таким господарствам, що працюють у схожих умовах, буде найбільш доречно купити СИ ФЛАВІО КЛП

Група стиглості гибрида – середньорання, при застосуванні гербицидних заходів рекомендовано дотримуватися вимог технології Clearfield® Plus. Тип адаптивності – інтенсивний, за показниками сім’янки гібрид відносять до високоолеїнових різновидів. Загальний вміст олії у сім’янці від 51% до 54%. 

Стійкість щодо паразитаного впливу – висока, зазначений надійний рівень стійкості до А – G рас вовчка а також до деяких його нових форм. Також малочутливий гібрид до враження збудниками основних захворювань, таких як несправжня борошиста роса, склеротинія та решта хвороб. 

Крім цього даному гібриду характерна наявність ознак великої енергії зростання, завдяки чому рослини швидко набувають міцності та потужності саме на перших стадіях вегетації. 

Серед рекомендацій розробника зазначимо необхідність слідування сівозмінам, та небажаність використання на площинах з надмірним зараженням фомопсисом. А також обов’язковість висіву у оптимальні терміни та дотримання розходу при висіві, що забезпечить густину стояння стиглих рослин на полях:

Зони з помірним зволоженням 40 – 45 тис. од./Га;

Зони з недостатнім зволоженням 35 – 40 тис. од./Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Олійний Турбо 10л (ЛФ)

5

  До складу добрива LF Олійний Turbo входить:  L-аминокислоти 50г/лАзот (N) 80г/лФосф..

Вартiсть: 280 грн
Купити
Євролайтнінг Плюс

0

Склад препарату: імазамокс 16,5г/л , імазапір 7,5г/л, допоміжні речовиниЄвро-Лайтнінг® Плюс – з..

Вартiсть: 850 грн
Купити
БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду