СИ Експерто

СИ Експерто
В наявності

Виробник: Syngenta

Соняшник

Вартiсть: 8 400 грн

Опис

СІ ЕКСПЕРТО - гібрид соняшнику високоолеїнового типу, розроблений селекціонерами Сингента. Призначений для відтворення на орних площах з усіма типами ґрунтів, але свій багатий потенціал урожайності найповніше гібрид розкриває на родючих ґрунтах. Крім цього важливою характеристикою культури є її інтенсивний тип адаптивності, середня група стиглості. Гібрид призначений для вирощування із застосуванням технології Clearfield® і для нього використовується розроблена фахівцями Сінгента програма Solguard, мета якої – придушення активного розвитку рослин паразитів з контролем відомих рас заразихи та запобігання появі її нових форм.
В Україні цей гібрид рекомендований до обробітку в аграрних холдингах та фермерських господарствах степових регіонів (переважно в центральній та північній частині) та лісостепу. СІ ЕКСПЕРТО характеризується високою енергією початкового зростання, йому властива хороша схильність до пристосування до умов зростання, стабільність показників урожайності та стійкість при дії посухи. Цей гібрид не виявляє схильності до вилягання, мало схильний до поразки комахами-шкідниками, толерантний до п'яти рас заразихи (А - Е). здатний ефективно протистояти збудникам хвороб: склеротініозу (у стебловій та корзинковій формах), фомопсису та інших захворювань.

У 2020 році для цього гібрида в різних агропідприємствах різних регіонів нашої країни було зафіксовано такі показники врожайності 24,9 – 48,6 Ц/га (у перерахунку на вологість сім'янки 7%). Вміст олії у сім'янці близько 50%, при вмісті олеїнової кислоти у ньому до 90%.

У передзбиральні періоди рекомендується щільність стояння рослин, що дозріли, на площах під даним гібридом:

• У зонах із достатнім рівнем зволоженості 55 – 60 тис. од./га;

• У зонах з нестабільним рівнем зволоженості 45 – 55 тис. од./га;

• У зонах із недостатнім рівнем зволоженості 40 – 45 тис. од./га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гербіцид Геліантекс

5

Гербіцид Геліантекс (ідеальне знищення амброзії в посівах соняшнику)Тара: флакон 1 л. Препаративна ф..

Вартiсть: 16 800 грн
Купити
БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду