НС-Х-496 стандарт соняшник Нертус

НС-Х-496 стандарт соняшник Нертус
Нема в наявностi
Вартiсть: 0 грн

Опис

НС-Х-496 - простий гібрид соняшнику, виведений сербської селекцією. В Україні призначений для вирощування за технологією сумо. Період вегетації рослин триває 105-110 днів. Найбільш підходить під кліматичні умови, які характерні для лісостепової та степової зон України.

Характеристика гібрида НС-Х-496: Відрізняється середньою інтенсивністю росту сходів на початковій фазі. Доросла рослина досягає у висоту максимум 170-180 см і формує стебло середньої товщини. Гібрид відрізняється високою потенційною врожайністю (понад 45 ц / га при дотриманні рекомендованих умов вирощування), високою стійкістю до таких поширених захворювань олійних культур, як фомопсис, фомоз, вугільна гниль, соняшниковий міль, до шкідників, зокрема, 5-ти рас вовчка, і стресових умов зовнішнього середовища.

Рослини даного гібрида утворюють розгалужену потужну кореневу систему, яка допомагає їм ефективніше використовувати грунтову вологу, в тому числі з глибини до 2,5 м, і переносити посуху. Завдяки цьому, гібрид НС-Х-496 є дуже стійким до вилягання і осипання.

Сформовані кошики соняшнику відрізняються опуклою формою і виростають в діаметрі до 21-25 см. Також для них характерна висока нектарного продуктивність. Насіння - подовжені, маса 1000 штук дорівнює 60-70 грамам. Показник вмісту олії становить 47-49%.

При вирощуванні гібридного сорту НС-Х-496 рекомендується дотримуватися наступних показників густоти рослин перед збиранням врожаю: 50-55 тис / га в степу і 55-60 тис / га в лісостеповій зоні.

Гібрид НС-Х-496 проявляє толерантність до гербіцидів групи сульфонілсечовини.

Вирощує: Українська компанія «Нертус», яка виробляє посівний матеріал гібридних сортів соняшнику на основі наданих зразків і виданого офіційного дозволу сербського НДІ рільництва та овочівництва (м Нови Сад).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду