НС-Х-2063 соняшник (Нертус, стандарт)

НС-Х-2063 соняшник (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

2063 стандарт, Нертус 2063, Нертус 2063 стандарт, насіння Нертус 2063, посевмат соняшнику 2063, посевмат Нертус 2063

Вартiсть: 0 грн

Опис

НС-Х-2063 – простий гібрид соняшника середньоранньої стиглості, виведений конвенціональним методом селекції в НДІ рільництва та овочівництва сербського міста Нові Сад. Не є генетично модифікованим продуктом. 
В Україні зареєстрований та використовується з 2010 року. Постачальник – компанія «Нертус Агро». За цей час демонструє високий потенціал врожайності як на дослідних, так і виробничих посівних площах. Гібрид може успішно вирощуватися в різних агрокліматичних умовах, проте найкраще підходить для степової та лісостепової зони. Є привабливим для комах-запилювачів, оскільки характеризується добрим виділенням нектару. 
Період вегетації рослин триває 107-110 днів. Висота стебла сягає від 160 до 180 см. Коренева система надзвичайно потужна та розгалужена, сприяє формуванню досить міцного стебла, що фактично надає соняшнику великої стійкості до полягання при буревіях. Таку ж стійкість він має і до посухи та осипання. 
Загалом, гібрид добре пристосований не лише до багатьох стресових кліматичних факторів, а й багатьох поширених хвороб. Зокрема, він відзначається потужним імунітетом до іржі та несправжньої борошнистої роси, білої та сірої гнилі, захворювань, які супроводжуються плямистістю стебла та листків. Також гібриду не страшна соняшникова міль та вовчки (4 раси). 

Потенційна врожайність соняшника НС-Х-2063 на генетичному рівні складає понад 50 ц/га. Кошик утворюється діаметром 20-24 см. У стиглих зернах міститься 48-50% олії. Рекомендована густота плодоносних рослин складає 40-45 тис/га для степової зони та 50-55 тис/га – для лісостепу.  
При вирощування цього гібриду не варто зловживати занадто великою густотою посівів та азотними добривами. Якщо цих рекомендацій не дотриматися, це може призвести до полягання рослин. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду