НС Фелікс соняшник (Нертус, стандарт)

НС Фелікс соняшник (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

феликс стандарт, купити феликс стандарт, ціна феликс стандарт, ціна феликс стандарт, посевмат феликс стандарт, соняшник феликс стандарт

Вартiсть: 3 700 грн

Опис

НС Фелікс – простий класичний гібрид соняшника, виведений селекційною службою з сербського науково-дослідного інституту в місті Нові Сад. Є новинкою на українському ринку посівних матеріалів, до Державного реєстру був вписаний у 2014 році. Виробник – компанія «Нертус Агро» (Україна), яка є офіційним партнером сербського НДІ-оригінатора. 
НС Фелікс відноситься до середньоранньої групи гібридів соняшника, період його активної вегетації від посіву і до стиглості зерен складає 115-120 днів. Стебло дорослої рослини має середню товщину і виростає вгору на 1,5-1,7 м. Характеризується потужною та розгалуженою кореневою системою, яка дозволяє соняшникам вбирати грунтову вологу з глибини до 1,5-2,5 м. Завдяки цьому гібрид демонструє дуже високу стійкість до посушливої температури та полягання внаслідок дії різних стресових кліматичних чинників. 
Гібрид виявляє також генетичну стійкість до вугільної гнилі, вовчка (5 рас), соняшникової молі, терпимість до фомопсису, що сприяє його безпечному вирощуванню на українських землях. Потенційна врожайність є високою і складає понад 50 ц/га. Вміст олії в зернах в середньому знаходиться на рівні 50-51%. Після цвітіння утворює тонкий випуклий кошик діаметром 21-25 см. 
Гібрид може з успіхом вирощуватися в різних агро-кліматичних зонах, однак найбільше підходить для лісостепу. На полях з посівами НС Фелікс треба в міру застосовувати азотні добрива, адже передозування може загрожувати поляганням рослин. Перед збиранням врожаю рекомендована густота соняшників становить 55-60 тис/га (лісостеп) та 50-55 тис/га (степ). 
Гібрид НС Фелікс характеризується високим виробництвом нектару і пилку, що посилює його привабливість для комах-запилювачів. Постачається в мішках, вміст – 150 тисяч зернин. 

 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду