ЄС Міледі

ЄС Міледі
В наявності
Вартiсть: 6 100 грн

Опис

ЄС Міледі - стабільний, високоврожайний гібрид кукурудзи, виведений селекціонерами компанії Euralis. Призначений для вирощування на території України в агрогосподарствах, орні площі яких розташовані в степових і лісостепових регіонах. Належить до групи гібридів середньоранньої стиглості, має індекс ФАО 330 і тривалість вегетативного циклу в межах 115 - 120 днів.

Класифікується також, як гібрид універсального зразка з підвищеним потенціалом врожайності, призначений для вирощування за технологіями среднеінтенсівного і екстенсивного типів. Напрямок агропромислового застосування зернове. Проведення посівних робіт рекомендовано тільки в разі встановлення стабільно-оптимальних температур повітря (не нижче + 10ºC).

ЄС Міледі належить до числа високостійких гібридів щодо всього спектру факторів негативного впливу на сільськогосподарські рослини. Стійок до можливого вилягання, стійкий до впливу посухи, малоподвержен поразки збудниками всіх основних хвороб кукурудзи: пухирчастої і курній головешок, гельмінтоспоріозу, фузаріозу качана і стебла. Добре протистоїть впливу паразитичних рослинних організмів і комах-шкідників.

Має підвищену енергію початкового росту, на етапі дозрівання зерна проявляє прискорену вологовіддача. Це дозволяє при виробництві зерна скоротити часові і матеріальні витрати на досушування готової продукції. Тип зерна класифікується, як кремнисто-зубовидний.

Перед початком збиральних заходів рекомендована щільність стояння рослин на полях повинна становити:

  • Для зон з достатнім ступенем зволоження 65 - 70 тис. Од. / Га;
  • Для зон з недостатнім ступенем зволоження 50 - 65 тис. Од. / Га.

У господарствах рослинницької сектора України, в яких практикувалося вирощування даного гібрида, врожайність його була в межах 99,9 - 112,9 Ц / Га (в перерахунку на вологість зернового матеріалу 14%).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Кукурудза ЛФ Турбо

0

Склад мікродобрива Кукурудза Турбо:L-амінокислоти 10 %Марганець (Mn) 5,5 %Азот (N) 10 %Мідь (Cu) 3.5..

Вартiсть: 280 грн
Купити
Цифос Органік

0

ЦИФОС Органік - комплексне добриво органо-мінерального типу з підвищеним рівнем ефективності, призна..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду