Бакарді КЛП

Бакарді КЛП
В наявності
Вартiсть: 5 480 грн

Опис

Насіння соняшнику «СИ Бакарді КЛП»
«СИ Бакарді КЛП» – інтенсивний Clearfield Plus-гібрид лінолевого типу. Середньостиглий, податливий соняшник. Добре відчуває себе незалежно від клімату, показує найбільш високу врожайність на родючих ґрунтах.
Основна інформація про соняшник «СИ Бакарді КЛП»
З новою системою захисту Clearfield Plus збільшився оптимальний контроль засміченості і знизилися виробничі витрати при вирощуванні соняшнику. Засміченість вдається усунути впродовж до періоду збирання культури. Зросла врожайність й олійність гібридів соняшнику. Представники BASF підкреслюють, що для стабільного зростання соняшнику, варто приділяти увагу дотриманню принципів сталого ведення господарства, використовувати індивідуальні засоби захисту при роботі з агрохімікатами, а також намагатися зменшити пестицидне навантаження на ґрунт.
Рослина має середню швидкість зростання на перших порах і розкривається ближче до збору врожаю. Стабільний незалежно від умов вирощування та утримання. Генетично близький до гібриду «НК Конді», який вважають найбільш високо олійним гібридом серед свого типу, у нього спостерігають високу енергію росту в період вегетації.
Поради з вирощування гібрида «СИ Бакарді КЛП»:
витримування оптимальних термінів посіву насіння;
підходить для утримання в енергозберігаючому виробництві;
не бажано згущувати посіви;
доречний для висіву у всіх регіонах України, окрім найпосушливих;
щільність посіву від 40-45 тис. рос./ га, в залежності від вологозабезпечення.
Гібрид толерантний до вовчка – раси A-E. Стійкість до білої та сірої гнилей, фомозу та фомопсису. Висота рослин – середня (150-170 см). Посухостійкість вище середньої. Але бажано висаджувати в більш вологих областях.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду