Барбаті

Барбаті
В наявності
Вартiсть: 4 380 грн

Опис

Насіння соняшнику «СИ Барбаті»

«СИ Барбаті» – новий Clearfield-гібрид для вирощування у посушливих умовах при низькому агрофоні. Придатний для енергозберігаючої технології обробки ґрунту. Насіння містить в собі імунітет до гербіцидів, а за рахунок способу виробництва «Чисте поле» можна протистояти однорічним дводольним, і безпосередньо злаковим бур'янам після сходів культурних рослин. Це унікальний засіб для контролю і управління всіма расами вовчка.

Основна інформація про соняшник

Середньоранній екстенсивний гібрид лінолевого типу, який чудово розкрив свій потенціал в посушливих кліматичних умовах. Врожайність від 25-30 ц/ га. Генетично близький до гібриду «Босфора». Характеризується коротким періодом вегетації і високою врожайністю.

Опис і технічні характеристики соняшнику:

Рослина досить висока, досягає 190 см у висоту при достатньому волого забезпеченні, 170 – при недостатньому.

Показник вмісту олії в зернах середній – до 48%.

Має стійкість до рас вовчка A-F.

Відмінно толерантний до білої гнилі та  вертицильозу.

Високо жаро- і посухостійкий в своїй групі стиглості.

Рекомендується висів густотою 40-45 тис. рослин/ га.

Основними рекомендаціями за змістом «СИ Бараті» є регулярна сівозміна, висадка в південній частині України. Слід орієнтуватися на мінімальну норму висіву насіння. Не варто згущувати посіви, або висаджувати на полях з надмірним інфекційним фоном фомопсису. Це гібрид з відмінними показниками стресовитривалості. На R&D випробуваннях в 2016 р. кращі результати врожайності (ц/ га) були в Донецькій (29) та Херсонській (29,6) областях, а також в Дніпропетровській (27,6) і Запорізькій (26).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду