Полігард КЕ

Полігард КЕ
В наявності
Вартiсть: 380 грн

Опис

Полігард 

Тара: каністра 5 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.

Виробник: компанія "Агрохімічні технології".

Опис: Лікувально-профілактичний фунгіцид, який має системну дію та росторегулюючі функції. Призначений для обприскування посівів озимого та ярого ріпаку, ячменю, озимої та ярої пшениці, сої та виноградників. Захищає від широкого спектру захворювань, зупиняючи розвиток патогенів на ранніх етапах.

Склад та механізм дії: Фунгіцид Полігард КЕ містить один діючий компонент – тебуконазол (250 г/л). Він швидко проникає в організм рослини та рівномірно розподіляється в ньому. Препарат порушує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів, що забезпечує тривалий фунгіцидний ефект.

При осінньому внесенні на посіви озимого ріпаку Полігард КЕ  накопичується в організмі рослин та сповільнює  ріст зеленої маси. Завдяки цьому, основна енергія витрачається на розвиток та укріплення кореневої системи, що підвищує зимостійкість ріпаку.

Характерні ознаки:

• Володіє потужним лікувальним та профілактичним ефектом;

• Має покращену формуляцію, що забезпечує більш швидке проникнення в рослини;

• Високоефективний проти фузаріозу колоса та різних виді іржі в зернових;

• Забезпечує тривалий захист стебла та листя оброблених культур – до 3-х тижнів;

• Відсутній фітотоксичний вплив на культури;

• Є хорошим партнером для приготування бакових сумішей з іншими фунгіцидами.

Умови застосування: Фунгіцид Полігард КЕ на посівах озимого ріпаку можна застосовувати двічі протягом періоду вегетації культури. Перша обробка проводиться восени у фазі 4-х справжніх листків з метою росторегуляції рослин.

На всіх інших культурах препарат можна використовувати або профілактично, або при перших ознаках появи захворювань. Вчасне внесення дозволяє фунгіциду максимально ефективно проявити себе!

Оптимальна температура для обробки – від +15 С до +25 С. Норма внесення препарату залежить від виду культури, погоди, рівня ґрунтової вологи та інших факторів. В середньому – це 0,5-1,0 л/га. На виноградниках дозування можна понижувати до 0,25 л/га. Водночас при обробці з метою росторегуляції озимого ріпаку норма витрат повинна складати 0,8-1,2 л/га.

Необхідна кількість робочого розчину для обробки 1 га – 200-300 л.

Додаткова інформація: Період очікування після останнього застосування фунгіциду  Полігард КЕ до збирання врожаю на посівах ріпаку складає 50 днів. На інших культурах – 30 днів, а на виноградниках – 35 днів.

КультураНорма витрати препарату, л/га
Ріпак озимий та ярий0.5-0.75
Ріпак озимий0.8-1.2

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Беркут Форте 5л

0

Беркут Форте – засіб захисту рослин підвищеної ефективності, що поєднує у собі лікувальну та пролонг..

Вартiсть: 740 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду