Подмарін гербіцид

Подмарін гербіцид
В наявності

Виробник: Хімагромаркетинг

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити Подмарин , Подмарин гербіцид, Подмарин ціна, купити Подмарин , Подмарин Хімагро, замовлення подмарін ЗЗР, агро підмарин, подмарін постачальник

Вартiсть: 320 грн

Опис

Фасовка: каністра 10 л

Призначення: Для ефективного захисту посівів озимої пшениці та інших зернових культур, в тому числі кукурудзи, від цілого ряду однорічних або багаторічних дводольних бур'янів в сільськогосподарській галузі можна використовувати гербіцид системної дії Подмарін. Розроблений компанією «ХІМАГРОМАРКЕТИНГ», препарат присутній на ринку з 2011-го року і вже зарекомендував себе як дійсно потужний засіб проти бур'янів. Гербіцид Подмарін є одним з кращих засобів проти підмаренника чіпкого, який під впливом препарату може бути знищений не тільки в початковій фазі вегетації, але і в більш пізні періоди.

Дія: Основним компонентом препарату є 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, який швидко поглинається надземною частиною рослини (переважно листям) і пересувається до точок росту. Перебуваючи в організмі, він порушує біосинтез білків, призводить до розтріскування молодих пагонів і коренів, блокує надходження необхідних доз азоту, фосфору і калію, що в підсумку призводить до порушення водного обміну, втрати тургору, в'янення та загибелі бур'янів. Візуальні ознаки дії гербіциду Подмарін починають проявлятися вже через 3-4 дні після обробки, а повна загибель бур'янів досягається протягом 2-3-х тижнів.

Особливості застосування: Гербіцид Подмарин від Хімагро застосовується навесні, в тому числі на озимій пшениці, яка пройшла восени гербіцидну обробку. Норма витрати препарату залежить від стадії розвитку бур'янів, густоти стояння сходів зернових культур і клімату. В середньому вона становить 0,4-0,6 л / га. При цьому норма витрати робочого розчину становить 200-400 л / га.

Реєстрація гербіциду Підмарин
Культура
Об'єкт
Норма витрати, л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Двудольные сорняки, в том числе подмаренник цепкий
0,4-0,6
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Двудольные сорняки, в том числе подмаренник цепкий
0,4-0,6

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Метод ФАО 380

0

Метод – гібрид кукурудзи подвійного застосування в агропромисловому виробництві, використовується як..

Вартiсть: 5 600 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду