ПМК Захист рослин

ПМК Захист рослин
В наявності
Вартiсть: 185 грн

Опис

ПМК-ЗР “ЗАХИСТ РОСЛИН” – натуральний грибково-мікробний комплекс, що призначається задля гербіцидного захисту сільськогосподарських рослин від негативного впливу шкідливих грибкових організмів. Може застосовуватися для обробки площин та протруєння насіннєвого матеріалу. Купити ПМК-ЗР “ЗАХИСТ РОСЛИН” варто у тому разі, якщо ваше агрогосподарство прагне домогтися ефективного гербіцидного захисту культур при цьому зробити це засобами, що зберігають довколишнє середовище. 

Постачається даний препарат у вигляді висококонцентрованої рідкої субстанції, яка додається у бакові суміші на водній основі, що розпилюються при агрономічних заходах у господарствах рослинницького комплексу. 

Механізми дії даного засобу полягають у спроможності активних компонентів його складу активно протидіяти шкідливим грибковим утворенням, зменшуючи їхню харчову базу, та продукуючи неприйнятне для їхнього існування середовище. Діють зазвичай на листкових поверхнях у рослин, а також у навколокореневих зонах. 

Переваги, що забезпечує застосування ПМК-ЗР “ЗАХИСТ РОСЛИН”:

Загальне підвищення імунних властивостей рослин;

Оздоровлення не тільки зеленої маси, а й прикореневої частини ґрунту;

Застосування разом з іншими гербіцидними засобами має синергетичний ефект;

Організує комплексний захист рослини, починаючи з сім’янки;

Сприяє синтезуванню фітоалексинів.

Галуззю експлуатації засобу може бути увесь спектр сільськогосподарських рослин однорічного типу, а також садові дерева, кущі тощо. Можливе використання, як самостійного засобу обробки, так і у комплексі з іншими агротехнічними речовинами. Бажане проведення контрольного змішування перед першим сумісним внесенням. Також нагадаємо про необхідність вивчення інструкції перед застосуванням, оскільки препарат має деякі застереження щодо правильної експлуатації та різні норми розходу для різноманітних видів обробки.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гумат 500 Лайф Біохем

5

Стимулятор росту Нumate 500Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.Виробник: ко..

Вартiсть: 595 грн
Купити
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду