Альберто протруйник (5л)

Альберто протруйник (5л)
В наявності

Виробник: PEST

Протруйники

Вартiсть: 720 грн

Опис

Альберто - інсектицид системного типу дії, призначений для захисту злакових культур від грунтових і поверхневих комах-шкідників. Даний препарат показав себе, як високоефективний засіб для боротьби з такими комахами, як злакові мухи, цикадки, попелиці, хлібна жужелиця.

Діючою речовиною даного фунгіциду є хімікат групи неонікатіноідов тіометаксам. Механізм його впливу на організм шкідника полягає в тому, що при попаданні всередину стравоходу тваринного тіометаксам впливає на нервову систему комахи, блокуючи руху нервових імпульсів. Що пригнічує на їх здатність харчуватися і призводить до швидкої смерті.

Обробка препаратом Альберто проводиться для насіннєвого матеріалу за допомогою приготування бакових сумішей. Готові бакові суміші інсетіцідного протруйника зберіганню не підлягають, тому повинні використовуватися відразу після приготування. Можливо спільне внесення з іншими засобами агрохімії, за виключення тих, які мають сильну і яскраво виражену кислотну, а також лужну реакцію.

НОРМА ЗАСТОСУВАННЯ АЛЬБЕРТО:

  • Озима та яра пшениця: 0,5 л на тону посівного матеріалу

Після обробки діючий компонент тіометаксам вбирається в насіння, а після попадання в грунт в процесі вегетації поширюється по тканинах зароджуються органів рослини, накопичуючись в них. Тривалість ефективного захисту від застосування інсектициду може досягати 60 днів. У цей період комахи-шкідники при спробі поживитися паростком культури, споживають незначну кількість тканин рослин і виявляються ураженими діючою речовиною. Ефект впливу тіометаксама ідентичний, як для тих, хто гризе видів, так і для сисних комах.

Крім знищення фітофагів препарат справляє позитивний вплив на життєдіяльність обробленого рослини на його ранніх стадіях розвитку. Сприяючи стимуляції обмінних процесів в ньому, і підвищує загальний імунітет паростка, допомагаючи протистояти зовнішнім стресових факторів. Таким як недолік вологи, несприятливі температурні показники навколишнього середовища і так далі.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Насіння Турбо 10л

0

Концентрований комплекс аміно- та альгінових кислот, хелатованих макро- та мікроелементів, який поси..

Вартiсть: 340 грн
Купити
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 500 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду