Пальміра Гербіцид

Пальміра Гербіцид

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: Пальмира
Наявність: В наявності
515 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Гербіцид Пальміра
Фасовка:
пластикова каністра 5 л
Призначення: Для успішної боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами, а також падалицею культурних злаків на сільськогосподарських посівах, компанія «АльфаХімгруп» розробила новий страховий високоселективний гербіцид Пальміра. Він застосовується в післясходовий період переважно на полях з соняшником і картоплею, а також на посівах технічних культур.

Дія: Діючою речовиною препарату виступаетхізалофоп-п-тефурил, який повністю всмоктується в організм бур'янів вже через годину після проведення обприскування і пересувається до точок росту. Під впливом даної речовини у бур'янів порушується процес фотосинтезу, їх подальше зростання припиняється, що веде до поступового в'янення і загибелі. Перші симптоми впливу гербіциду (зупинка росту, хлороз листя) можна заметітьуже через 3-5 днів після його застосування. Повний відмирання бур'янів настає протягом 14-28 днів.
Переваги препарату:
• Має гарантовану ефективність за рахунок низького молекулярного розпаду чинного компонента в період низької активності рослин;
• Швидко поглинається бур'янами, тому відрізняється меншим ризиком повторної обробки через несподівані опадів;
• Знищує кореневу систему бур'янів за рахунок наявного системного дії;
• Безпечний для культурних рослин, завдяки своїй високій селективності;
• Не має обмежень в сівозміні;
• Відрізняється низькою нормою витрати;
• Абсолютно безпечний для людини і навколишнього середовища.
Особливості застосування: Гербіцид Пальміралучше вносити при теплій температурі і досить вологому грунті в період активного розвитку бур'янів. Рекомендується проводити обприскування від фази 2-3-х листків і до фази кущіння однорічних бур'янів і 4-6 листків (при висоті 10-15 см) - багаторічних. Якщо вносити препарат на більш пізніх етапах росту бур'янів, то слід збільшити норму витрати. Щоб знищити на посівах падалиці культурних злаків, потрібно застосовувати таку дозу препарату, як і для боротьби з багаторічними бур'янами.
Гербіцид Пальміра дозволяється змішувати і використовувати разом з іншими поширеними засобами захисту рослин, окрім сильно лужних. Готовий розчин необхідно виприскать протягом декількох годин після приготування.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной