Гербіцид Паллас

Гербіцид Паллас
В наявності

Виробник: CORTEVA

Гербіциди

Вартiсть: 2 050 грн

Опис

Гербіцид Паллас - це високоефективний післясходовий препарат системної дії, призначений для боротьби з найбільш поширеними бур'янами в першу чергу на посівах ярої та озимої пшениці. Може також застосовуватися на житі та тритикале. Активно контролює вегетуючу злакову й дводольну небажану рослинність, в тому числі й злісні трави та падалицю. 

Склад і дія

Препарат розроблений на основі 2-х компонентів. Основним із них виступає піроксулам (45 г/л) - це активна речовина, яка виступає інгібітором ферменту ALS. В організм рослин вона потрапляє переважно через листову масу, після чого зосереджується в точках росту й блокує поділ клітин. Ріст чутливих бур'янів припиняється майже одразу, а візуальні ознаки їх пригнічення можна помітити вже через 1-2 доби після обприскування. У подальшому бур'яни продовжують деградацію, яка веде до неминучої загибелі впродовж 2-3 тижнів. 

Другим компонентом гербіциду є клоквінтосет-кислота (90 г/л). Вона має функцію антидота й відповідає за покращення рівня селективності препарату до культури. Це особливо потрібно несприятливих умовах вирощування. 

Загальні властивості препарата:

  • Має високий ефект проти низки бур'янів навіть при низьких нормах застосування;
  • Успішно контролює падалицю ячменю, кукурудзи та пирія.
  • Має високу селективність до пшениці, жита й тритикале;
  • Забезпечує захист посівів протягом 4-6 тижнів, однак не діє на другу хвилю бур'янів;
  • Швидко проникає в організм рослин й стійкий до дощу вже через 1 годину після обприскування;
  • Зберігає дію навіть при температурі від +5 °C.
  • Швидко деградує після потрапляння в грунт й не спричиняє обмежень у сівозміні;
  • Не викликає фітотоксичності на культурі, оскільки містить антидот;
  • Може змішуватися разом з рідкими азотними добривами, ад’ювантами й іншими пестицидами, окрім фосфорорганічних інсектицидів та регуляторів росту;
  • Безпечний для комах-запилювачів.

Рекомендації до внесення: Гербіцид Паллас призначений для одноразового внесення на культуру в період вегетації. Оптимальна фаза обробки - від 3-х листків і до утворення 2-го міжвузля.

Найбільш чутливими до дії препарату є бур'яни, які перебувають на ранніх етапах розвитку. Для дводольних - це 2-8 листків, а для злакових - до середини кущення. Для забезпечення контролю перерослих бур'янів або при застосування гербіциду на розріджених посівах потрібно збільшувати норму внесення до максимально допустимої.  

Рекомендована температура для обприскування складає +8...+25 °C. З метою посилення ефекту, особливо при несприятливих умовах, до робочого розчину препарату варто додавати прилипач.

Не рекомендується вносити гербіцид Паллас за температури повітря нижче +5 °C, коли прогнозуються нічні заморозки, якщо посіви перебувають у стресовому стані через надмірну вологу, дефіцит живлення, тривалу посуху або дію шкідників та хвороби. Крім того, варто уникати змішування препарату з фосфорорганічними інсектицидами й регуляторами росту, аби не спричинити пошкодження культури.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Злакодін гербіцид

0

Діюча речовина Злакодину сульфосульфурон 750г/л.Тара: 0,133л Ціна вказана за флакон 133мл. Виро..

Вартiсть: 1 900 грн
Купити
Добриво Аміно Х

0

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/л..

Вартiсть: 310 грн
Купити
Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду