Олійний Power 10л

Олійний Power 10л
В наявності
Вартiсть: 235 грн

Опис

Олійні POWER комплексне добриво

це вузькоспеціалізований агрохімічний засіб, що призначений для підвищення врожайності різноманітних сортів олійних сільгоспкультур. Структура цього сільськогосподарського хімікату збагачена хелатованими речовинами та вторинними бактеріальними метаболітами, що вдало доповнюють загальні поживні речовини, якими є сполуки азоту, фосфору та калію. До того ж його склад включає такий важливий мінерал, як бор. 

Препаративною формою даного продукту є рідка субстанція з високим рівнем концентрації поживних речовин, яка застосовується для утворення бакових сумішей на основі води. За допомогою яких здійснюється обробка орних площ, зайнятих посівами олійних сільгоспрослин. 

СКЛАД ОЛІЙНОГО POWER:

  • Азот 40 г/л
  • Бор 80 г/л
  • Фосфор 40 г/л
  • Калій 73 г/л
  • Хелатовані мікроелементи 10 г/л
  • Вторинні бактеріальні матаболіти 32 г/л

Переваги даного добрива:

Позитивний вплив на формування всіх систем життєзабезпечення рослини;

Зростання не тільки кількісних показників врожайності, а ще й якісних, завдяки сприянню накопичення більшої кількості олійної складової у сім’янці;

Забезпечення додаткового живлення під час скрутних періодів у життєдіяльності культур (різке зниження температури, часті зворотні холоди навесні тощо);

Наявність біостимуляторів природного походження.

Дане добриво може бути використане у комплексних бакових сумішах із іншими засобами агрохімії, виключенням з цього списку можна вважати гербіциди з високим рівнем селективності та інсектициди фосфорорганічного штибу. 

Для досягнення найкращих результатів від застосування хімікату бажано дотримуватися наданих у інструкції до речовини регламентних рекомендацій. Там же вказані показання до термінів застосування, періодичності обробок та решта важливих даних про добриво. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Олійний Турбо 10л (ЛФ)

5

  До складу добрива LF Олійний Turbo входить:  L-аминокислоти 50г/лАзот (N) 80г/лФосф..

Вартiсть: 280 грн
Купити
Бор 150 LF (лужний)

0

Мікродобриво Бор 150 LF (лужний)Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник:..

Вартiсть: 170 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду