НС Ромео соняшник

НС Ромео соняшник
Нема в наявностi
Вартiсть: 1 110 грн

Опис

НС Нертус Ромео - простий гібрид соняшнику, виведений з насіння сербської селекції. Відноситься до раніше-середньостиглих гібридів культури. Період вегетації рослин триває 107-112 днів. Призначений для вирощування на типах грунтів і в кліматичних умовах, характерних для лісостепової зони України.

Характеристика гібрида НС Нертус Ромео: Відрізняється хорошою середньою інтенсивністю росту сходів на початковій стадії, при цьому максимальна висота зрілого рослини становить 170-180 см при середній товщині стебла. Гібрид відрізняється високими показниками врожайності і високою толерантністю до стресових факторів вирощування. Також він характеризується стійким імунітетом до багатьох типовим для олійних культур шкідників (5 рас вовчка) і хвороб (фомопсис, фомоз, соняшниковий моль). На генетичному рівні стійкий до вугільної гнилі!

За рахунок вродженої здатності утворювати розгалужену і потужну кореневу систему, рослини набагато ефективніше вбирають вологу з ґрунту, в тому числі з глибини 1,5-2,5 метра, а також переносять посуху, вітру та інші несприятливі зовнішні умови.

Сформовані кошики даного сорту соняшнику відрізняються опуклою формою і виростають в діаметрі до 21-25 см. Насіння - подовжені, маса 1000 штук дорівнює 60-70 грамам. Показник вмісту олії становить 48-51%. Якщо соблюдатьвсех рекомендовані умови для вирощування культури, потенційна врожайність може бути на уровнеболее 45 ц / га.

Згідно з рекомендаціями виробника, показник густоти рослин на полях з гібридом НС Нертус Ромео перед збиранням врожаю повинен бути в межах 52-55 тис / га.
Виробник: Компанія «Нертус Агро», що володіє офіційним дозволом сербського НДІ рільництва та овочівництва (м Нови Сад) на виробництво ПОСЕВМАТ ряду гібридних сортів соняшнику на основі наданих зразків.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду