Соняшник КНЕЗ

Соняшник КНЕЗ

Виробник: ЮГ АГРОЛИДЕР
Артикул: KNEZE
Наявність: Відсутній
2.025 грн з ПДВ

Насіння гібриду соняшнику «НС Кнез»

«НС Кнез» – середньоранній гібрид соняшнику рільництва Сербії з підвищеною стійкістю до всіх рас вовчка на генному рівні, боротьба з якою з року в рік стає все більш актуальною для території України. Навіть в тих регіонах, де ця проблема раніше не проявляла себе. Насіння «НС Кнез» легко адаптується до різноманітних агроекологічних умов. Запорука успіху – багаторічний досвід. Ось уже 25 років сербські селекціонери успішно виводять гібриди спеціально для ринку України.

«НС Кнез» стійкий до вовчка

Гібрид здатний дати хороший врожай в умовах високої засміченості агресивного вовчка. Він не вилягає, не обсипається, стійкий до несправжньої борошнистої роси та посухи, високо толерантен до хвороб. Рослини з міцним і потужним стеблом середньої висоти. Кошик рівний, тонкий, швидко і рівномірно висихає, діаметром 22-26 см. У фазі початку бутонізації може повністю закривати та затіняти ґрунт. Листя середнього розміру, форма – сердцеподібна. Розгалужена і дуже потужна коренева система. Цей гібрид можна висівати по монокультурі, легко і без наслідків переносить гербіцид «Евролайтнінг» і подібні до нього аналоги.

До основних характеристик можна віднести:

Період вегетації до 115 днів, в залежності від регіону.

Висота рослини, залежить від агрофону, – від 155 до 170 см.

При оптимальних погодних умовах врожайність складе до 46 ц / га.

Вміст протеїну 16-18%, олійність – 46-49%.

Насіння гібрида середнього і великого розміру.

Стійкість до вовчка на генному рівні 7 рас +.

Висока посухостійкість 9-10 балів.

За оптимальних умов, своєчасній обробці і правильному догляді «НС Кнез» дає унікальну можливість сільськогосподарським товаровиробникам отримати хороший урожай, навіть в умовах посухи і сильної засміченості полів вовчка в регіонах України.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной