НС Х ТУАРЕГ (НСХ8005)

НС Х ТУАРЕГ (НСХ8005)
В наявності

Вартiсть: 3 800 грн

Опис

НС Х ТУАРЕГ (НС-Х 8005– гібрид соняшнику, продукт селекції сербського Інституту поліводства та овочівництва м. Нові Сад. В Україні представлено підприємством Південь Агролідер. Гібрид універсальний, невибагливий до типу ґрунту, що використовується для його вирощування, пластичний до погодно-кліматичних умов, виведений з урахуванням зараженості полів різними расами зарази і бур'янами. Напрямок агровиробничого використання олійний.

Екстенсивний гібрид з високим потенціалом урожайності (порядку 58 Ц/га), показники стиглості середньоранні з повним періодом вегетації 104 – 106 днів.

Агрономічні характеристики НС Х ТУАРЕГ:

• Висота дорослих рослин 170 – 190 см;

• Відсотковий вміст олійних елементів у сім'янці 51 – 54 %;

• Ступінь розвиненості кореневої системи висока;

• Стебло міцне.

Гібрид демонструє високий рівень толерантності до семи рас зарази (А – G) та деяких її нових форм. Мало схильний до впливу збудників основних захворювань соняшника: переноспороза, фомопсису, іржі та інших хвороб.

Нечутливий до холодів у ранньовесняні періоди і тривалим посушливим проміжкам протягом всієї життєдіяльності рослин. Стійок при ляганні, не схильний до обсипання.

Гібрид стійкий до гербіцидних обробок із застосуванням препаратів, що містять д.в. трибенурон-метил (Гран Стар, Прістар, Альфа Стар, Гренадер). Чудово адаптований до інших видів агротехнічних обробок, призначений для вирощування з використанням технології SUMO. Рекомендовано після гербіцидних обробок вносити препарат Ендобор для збільшення вмісту олійних компонентів.

Перед збиранням щільність стояння рослин на полях, зайнятих даним гібридом, рекомендується лише на рівні 58 – 60 тис. од./га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Грізний Експерт гербіцид (0,25кг)

5

 Грізний Експерт гербіцид - опис та рекомендаціїКонтроль більше 50 видів бур'янів на полях соня..

Вартiсть: 800 грн
Купити
БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду