Нокаут інсектицид

Нокаут інсектицид
Нема в наявностi

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити нокаут, нокаут ЗЗР, інсектицид нокаут, купити нокаут кіровоград, замовити інсектицид нокаут, ЗЗР нокаут, пестицид нокаут, нокаут агрохімія, агрохим нокаут, нокаут фаворит, купити інсектицид нокаут гострий, гострий кіровоград, ЗЗР райз нокаут

Вартiсть: 111 грн

Опис

Знищення шкідників на протязі 20-40 днів
Нокаут – інсектицид контактно-шлункової дії, який охоплює різновиди гризучих та сисних комах, що живуть на поверхні грунту. Завдяки якісним характеристикам, препарат достатньо нанести 1-2 рази, щоб за 20-40 днів мати потрібний ефект. Виробник «Альфа Хімгруп» пропонує інсектицид у вигляді концентрату у ємності 5 л.
Особливості інсектициду Нокаут
Діюча речовина Нокаута – альфа-циперметрин, 100 г/л. Він вражає центральну та периферійну нервові системи шкідника, тим самим викликаючи параліч і подальшу загибель. Завдяки сучасній формулі, препарат не змивається дощем та відлякує нових комах.
Шкідники, які чутливі до дії Нокаута:
•    Блішки,клопи, цикадки, попелиці, довгоносики, щитоноски.
•    Клоп шкідлива черепашка, трипси, п’явиці.
•    Ріпаковий квітоїд, гороховий зерноїд, колорадський жук.
•    Білянки, міль, капустяна совка, дістовійки, плодожерки.
На які культури можна обприскувати Нокаут від «Альфа Хімгруп»:
•    Цукрові буряки, озима пшениці, ріпак;
•    Люцерна (насіннєві посіви), горох, капуста, картопля, яблуня. 
Інсектицид Нокаут діє швидко і є ефективним на всіх стадіях розвитку небажаних комах. Тому його застосовуються на будь-якому етапі. Проте виробник рекомендує наносити препарат на культури тоді, коли перевищено економічний поріг шкоди.
Необхідна кількість Нокаута мала – від 0,07 л до 0,25 л на гектар. Тому, якщо правильно використати інсектицид, він не є токсичним для рослин, людей та тварин, але негативно впливає на інші корисні комахи, у тому числі бджіл.
Поради щодо застосування Нокаута від «Альф Хімгруп»
Обробка культур має бути ретельною та повною. Для цього автоматизована машина має працювати постійно. Звернемо увагу, що обприскування не можна робити під час наступної погоди:
•    Спека – понад +20 градусів;
•    Засуха;
•    Заморозки;
•    Сильний вітер – понад 3-4м/с.
Щоб у комах не розвинулася стійкість до інсектициду, його використання чергується з іншими препаратами – інсектицидами фосфорорганічного класу. Нокаут добре суміщається з фунгіцидами, макро- та мікродобривами, які не мають лужної реакції.
Робочої рідини (води) потрібно буде у кількості – 200-400 л/га для польових культур і 800-1000 л/га для садових.нокаут сзр

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду