Найс Олійні мікродобриво

Найс Олійні мікродобриво
В наявності

Виробник: НАЙС

Добрива

Найс, добрива найс, добриво під соняшник, підживлення соняшнику по листу, підживлення для соняшнику не дорого, мікрокоудобреніе найс, найс гумат, добриво найс новою поштою, найс олійні

Вартiсть: 116 грн

Опис

Мікродобриво НАЙС Олійні
Фасування:20-літрова пластикова ємністю. 
Призначення: рідке, концентроване, здатне до легкого засвоювання добриво НАЙС Олійні українського виробництва (м. Біла Церква) підходить для використання в сільськогосподарському секторі при підживленні посівів соняшника, ріпаку, гірчиці, олійного льону та маку, рижію, рицини. 
Внесення: Монодобриво НАЙС Олійні застосовується в 2-3 етапи в залежності від культури. Так, площі під ріпаком потрібно обробляти тричі. Перший етап проводиться восени у фазу 4-7 листочків. Головна умова – щоб до настання морозів залишалося не менше 15-20 днів.
Другий раз НАЙС Олійні для підживлення ріпаку потрібно використовувати навесні в період відростання та початку формування стебла рослин. Втретє добриво застосовують вже у фазі бутонізації. 
На 1-му етапі обробітку на 1 га площі ріпаку достатньо розчинити в 300 л води 3 літри добрива НАЙС Олійні. На 2-му та 3-му етапах дозування слід збільшити до 3 л на ту ж кількість води. 
Для посівів соняшника НАЙС Олійні достатньо використовувати двічі. Спочатку рослини треба підживити у фазу 3-4 листка. Другий обробіток проводиться через 10-14 днів після першого. На всіх етапах на 1 га соняшника застосовують 2 л добрива, розчинених в 300 л води. 
Переваги застосування: 
•    Сприяє збільшенню кількості квіток та їх кращому запиленню;
•    Покращує кореневу ситему;
•    Підвищує стійкість рослин до несприятливих зовнішніх факторів;
•    Збільшує продуктивність рослин.
Важливо: Найкраще НАЙС Олійні застосовувати рано-вранці або пізнього вечора. Уникати підживлення рослин в спекотні дні, бо це може призвести до опіків листків.

подкормка подсолнечника найс
N-10.0%, MgO-3.0, Na2O-0.33, SO3-7.4, B-1.5, Cu-0.5, Fe-0.1, Mn-0.5, Mo-0.001, Zn-0.5, +
Cu, Mn, Fe, Zn - хелатировані ЕДТА.
Найс Олійні - гарна листова підкормка вітчизняного виробника з Європейською якістю, при цьому має досить низьку ціну.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду