НС-Х-6343 соняшник (Нертус, стандарт)

НС-Х-6343 соняшник (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

6343 стандарт, посевмат 6343 стандарт, Нертус 6343 стандарт, купити насіння 6343 сербия, врожайність соняшнику 6343, характеристика соняшника 6343

Вартiсть: 1 110 грн

Опис

НС-Х 6343 – гібрид соняшника, який відноситься до елітного класу насіння. Виведений сербською селекцією без застосування ГМО. В Україні виготовляється компанією «Нертус Агро» в умовах просторової ізоляції на полях в кількох областях. 
Призначений для вирощування за технологією «Чисте поле», яка полягає в комбінації  післясходового гербіциду системної дії «Євро-Ланг» (Евролайтінг) або ж «Євро-Ленд» зі стійким до нього високоврожайним гібридом соняшника. Це дозволяє ефективно знищувати звичайні та карантинні бур’яни на посівах.  
Гібридний сорт НС-Х 6343 найкраще підходить для вирощування в лісостеповій зоні України. Відноситься до середньостиглої групи, тому вегетативний період складає 112-118 днів. Максимальна висота рослин сягає 160-180 см, при цьому стебло має середню товщину. 
Завдяки здатності утворювати потужну та розгалужену кореневу систему, гібрид може поглинати ґрунтову вологу з глибини до 2-х метрів. Цей фактор сприяє досить стійкому перенесенню рослинами тривалої посушливої погоди. Також вони демонструють стійкість і до осипання та полягання під впливом різних факторів. 
Характерною ознакою гібриду є стабільно висока врожайність. Потенційний показник при збалансованому мінеральному живленні та правильному і вчасному посіві – понад 50 ц/га. Оскільки НС-Х 6343 зареєстрований в Україні лише з 2014 року, результатів демонстраційних досліджень середньої врожайності на різних полях та грунтах, поки немає. 
Гібрид утворює опуклий та повернутий донизу кошик, діаметром 19-22 см. Вміст олії в стиглих зернах складає 49-51%. Згідно рекомендації селекціонерів, густота рослин
перед збиранням повинна бути в межах 55-58 тис/га. 
При вирощуванні соняшника НС-Х 6343 потрібно бути обережним з використанням азотних добрив, зловживати якими не варто. Крім цього, велика значення для врожайності має густота посіву. Якщо вона перевищує рекомендовані норми, виникне ризик полягання рослин. 

 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду