НС Сумо 2017 соняшник (Нертус, фракція стандарт)

НС Сумо 2017 соняшник (Нертус, фракція стандарт)
В наявності

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

купити сумо 2017 стандарт, 2017 стандарт Нертус, купити сумо 2017 стандарт, фракція 2017 стандарт, Нертус сумо 2017 стандарт

Вартiсть: 370 грн

Опис

НС СУМО 2017 (фракція стандарт) – гібрид соняшника, виведений на основі насіння сербської селекції. Відноситься до рослин ранньої групи стиглості. Призначений для вирощування на різних типах грунтів переважно в степовій та лісостеповій зонах України. 
Постачальник: компанія «Нертус Агро», яка має офіційний дозвіл від сербського НДІ польовництва та овочівництва (м. Нові Сад) на виробництво посівного матеріалу гібридів соняшнику за наданими зразками. 
Характеристика гібриду НС СУМО 2017: Соняшникове насіння відзначається великими розмірами та здатністю до проростання при температурі повітря від +2˚С. Інтенсивність росту сходів на початковій стадії є високою, а максимальна висота дорослої рослини складає 180 см при середній товщині стебла. Період активної вегетації триває в середньому 3,5 місяці.
Гібрид є стійким до застосування низки сильнодіючих гербіцидів, що входять до групи сульфонілсечовин та містять трибенурон-метил. Також він характеризується високим імунітетом до багатьох традиційних для олійних культур хвороб. Здатність утворювати потужну кореневу систему допомагає рослинам краще вбирати вологу із землі та переносити вплив несприятливих зовнішніх факторів: засуха, вітри і т. д. 
Сформовані корзинки соняшнику мають випуклу форму та досягають діаметру до 18-20 см. Відзначаються високим вмістом нектару. Потенційна урожайність при дотриманні рекомендованих умов вирощування культури складає від 45 до понад 50 центнерів з 1-го гектару. 
Для усунення рослин-паразитів на посівних площах гібриду соняшника НС СУМО 2017 можна застосовувати страховий гербіцид «Грізний експерт» від компанії «Нертус». Він усуває осот та інші дводольні бур’яни. При цьому максимально допустиме дозування гербіциду складає не більше 50 г на гектар площі.

 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду