НС 400 кукурудза Нертус

НС 400 кукурудза Нертус
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

нс400, нс 400, нс 400 Нертус, кукурудза нс 400, купити посевмат нс400, Нертус нс 400 ціна, нс 400 гібрид, купити нс 400 Нертус, посевмат кукурудзи, кукурудза під силос, кукурудза на силос

Вартiсть: 2 000 грн

Опис

НС 400
Ми пропонуємо придбати за вигідною ціною хороший гібридний сорт кукурудзи НС 400 від виробника «Нертус». Посівний матеріал базується на оригінатор, виведених сербськими селекціонерами з лабораторії в місті Нови Сад.
Характеристика: Універсальний гібрид кукурудзи НС 400 був внесений до державного реєстру України в 2001 році. Він відноситься до середньостиглих сортів культури з ФАО 380-400 (весь період вегетації складає приблизно 120 днів) і добре підходить для вирощування і на зерно, і на силос. Для отримання максимально високогоурожая зерна НС 400 найкраще сіяти в степовій зоні, а для заготівлі зеленої маси та силосу даний гібрид рекомендується вирощувати на полях в лісостеповій зоні.
Переваги:
• Універсальний гібрид пластичний до різних кліматичних, грунтових і іншим умовам вирощування;
• Характеризируется здатністю утворювати великі качани, що забезпечує високий урожай;
• Відрізняється великою кількістю зерен в зеленій масі, що помітно підвищує якість силосу;
• Відрізняється високойстрессоустойчівостью, у тому числі до засух, вилягання і різним хворобам;
• Толерантний до такому розповсюдженому захворюванню кукурудзи, як пухирчаста сажка.
Особливості гібридного сорту: Кукурудзяний гібрид НС 400 має дуже потужну кореневу систему, міцний еластичний стебло. Довжина дорослих рослин залежно від зон і методів вирощування може коливатися від 220 до 300 см. Качан має слабоконусовидної форму. Кількість рядів зерен - 14.
Для гібрида характерні досить високі показники потенційної врожайності. Так, досвід вирощування показує, що в південних областях України на хорошому зрошенні можна отримати на виході приблизно 140-160 ц / га сухого зерна.В Водночас за кілька років державних сортовипробування на різних територіях і грунтах врожайність даного гібрида в богарних умовах була на рівні 84 ц / га. На посівах, призначених для заготівлі силосу, заявлена ​​виробником потенційна врожайність гібридного сорту кукурудзи НС 400 становить близько 650 ц / га і вище.
Рекомендована густота рослин, висаджених для збору зернового врожаю, залежить від зон вирощування: в степу - 45-50тис / га, в лісостепу - 55-60 тис / га, а на території Полісся - 60 тис / га. При вирощування на силос оптимальна густота рослин перед збиранням становить 60 тис / га.

Хороший гібрид кукурудзи НС 400 з ФАО 380-400!

кукурудза нс 400

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду