Наніт Цинк мікродобриво

Наніт Цинк мікродобриво
В наявності

Виробник: NANIT

Добрива

Наніт цинк, купити Наніт цинк, Наніт цинк ціна, ціна Наніт цинк, купити добриво цинк, ціна добриво цинк Наніт , цинк кукурудза, підживлення кукурудзи цинком, Наніт цинк кукурудза, замовлення Наніт цинк,

Вартiсть: 250 грн

Опис

Нанит Цинк

Тара: каністра 20 л.

Опис: Комплексне висококонцентроване добриво Наніт Zn від компанії "Гермес" (Україна) містить цинк, калій та фосфор в хелатній формі, що дає змогу рослинам легко засвоювати необхідні поживні мікроелементи, які беруть участь у всіх життєво необхідних процесах. Засіб призначений для позакореневого підживлення низки польових та садових культур, особливо тих, які найбільш вразливі до дефіциту цинку. Насамперед, це кукурудза, соя, квасоля, льон, картопля та інші овочеві культури, виноградники, груші, яблуні, персики.

Склад: Добриво Наніт Цинк містить 6,5% цинку в легкодоступній формі. Цей компонент стимулює утворення ферментів у клітинах організму, виступає регулятором росту, бере активну участь в процесі дихання рослин та активно використовується в обмінних процесах. Також у складі мікродобрива присутні калій та фосфор, масова частка яких складає по 10%. 

Особливості препарату:

Сприяє зміцненню кореневої системи рослин та оптимізує її розвиток;

Нормалізує обмінні процеси в організмі рослин;

Покращує цвітіння і якість запилення культур;

Забезпечує накопичення в організмі необхідних вуглеводів;

Сприяє нормальному розвитку зародків та накопиченню рослинами біомаси;

Посилює стійкість культур до холодів, спеки та засухи;

Підвищує цукристість плодів та ягід; 

Підвищує урожайність зернових (до 5-7%) і вміст фосфору в зернах;

Не перешкоджає внесенню пестицидів;

Може вносити авіаційним методом і методом крапельного зрошення;

Малотоксичний – 4-й клас небезпеки.

Умови застосування: На посівах кукурудзи добриво Наніт Цинк застосовують в фазу 6-8 листків. Особливо необхідне підживлення на при інтенсивній технології вирощування та вирощування культури на піщаних ґрунтах або при розвитку хлорозу листя. Бобові та садові культури й картоплю слід обробляти препаратом перед початком цвітіння, виноградники – після збирання врожаю. Овочеві можна підживлювати протягом всього періоду вегетації, але не більше 2-3 разів.

Рекомендована норма витрати добрива для того, щоб рослини могли повністю компенсувати нестачу цинку, складає 1-2 л/га. Температура повітря при проведені підживлення повинна бути не нижча +5°С і не вище +35°С.

Додаткова інформація: Використовувати Наніт Zn для підживлення рослин на кислих і торф'яних ґрунтах необхідності немає. 
Найкраща формула для підживлення кукурудзи Наніт Цинк, при даній ціні показує відмінний результат так як в складі крім 6,5% Цинку присутні оксид фосфору 10% + окцід калію 10% + інші компоненти (прихована виробником формула!)
Напевно найкраще з існуючих в Україні рішень для підвищення врожайності та якості кукурудзи.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду