Наніт Біо мікродобриво

Наніт Біо мікродобриво

Виробник: NANIT
Артикул: Нанит Био
Наявність: В наявності
119 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Мікродобриво НАНІТ Біо
Фасування: Пластикова каністра об’ємом 20 л.
Призначення: рідке висококонцентроване добриво НАНІТ Біо призначене для листового підживлення сільськогосподарських культур в найбільш стресові періоди. До складу препарату входить янтарна кислота, яка чудово стимулює організм рослин до росту та зміцнення. Найкраще добриво підходить для посівів озимої та ярої пшениці, озимого та ярого ячменю, соняшника, сої, кукурудзи, ріпаку, картоплі та усіх видів буряків. 
Спосіб внесення: Для досягнення високого ефекту стимулювання розвитку та стійкості до зовнішніх впливів, колосові культури необхідно обробляти добривом НАНІТ Біо тричі: в період сходів посівів, у фазі 3-5 повноцінних листків та при утворенні 2-го вузлу. Посіви кукурудзи та сої підживлюються двічі: кукурудза – у фазі 3-5 та 7-11 листків, соя –  при появі 3-х трійчастих листків та під час галуження. Поля під ріпаком обробляють добривом навесні при появі сходів. Соняшник підживлюють при досягненні фази 6-8 листків. 
Норми витрат НАНІТ Біо на 1 га площі залежать від культури. Для ефективного підживлення колосових рослин та сої достатньо 0,5 л. Для кукурудзи та ріпаку доза повинна становити 2л, а для соняшника – 1 л. 
НАНІТ Біо рекомендується також використовувати для передпосівного обробітку насіння. Оптимальна норма витрат препарату – 1-2 л на тонну.
Особливості препарату: 
•    Містить фульвокислоти та аміноксилоти, які підвищують стійкість рослин до посухи та інших несприятливих факторів. 
•    Містить янтарну кислоту, що активує ріст та покращує засвоєння рослинами  поживних речовин;
•    Є ефективним при застосуванні на низці сільськогосподарських культур.
Рекомендації: Комплексне мікродобриво НАНІТ Біо може використовуватися разом із засобами захисту рослин. Не рекомендується обробляти посіви при високій сонячній активності та при вітрових поривах.
склад добрива нанит био

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной