РЖТ Моторіккс

РЖТ Моторіккс
В наявності

Виробник: RAGT

Кукурудза

Вартiсть: 3 800 грн

Опис

РЖТ МОТОРІККС – гібрид кукурудзи зернового призначення середньоранньої групи стиглості (індекс ФАО 290). На території України може вирощуватися в усіх регіонах: від посушливих зон причорноморського південного степу до лісостепових зон центральної та південної частин країни. Купити РАЖТ МОТОРІККС може бути доречно всім господарствам зернового комплексу рослинництва. 

Надійні посухостійкі якості у даному гібриді вдало поєднуються з потужною енергією зростання на ранніх вегетативних етапах. Такий набір властивостей робить даний гібрид надійним джерелом зернової продукції з високим потенціалом врожайності. Все це дуже вдало доповнюється чудовими морфобіологічними характеристиками (розвинена коренева система, міцне стебло тощо) та спроможністю швидко втрачати вологу при дозріванні. 

До того ж відзначимо несприйнятливість щодо весняних знижень температури, стійкість до фузаріозу та решти захворювань кукурудзи, а також спроможність даного гібриду нормально почуватися на необроблених ґрунтах, та на таких що зазнавали мінімальної обробки. 

Серед рекомендацій розробника звернемо увагу на показання до зазначених термінів сівби – оптимальні, або оптимально пізні. При цьому сівба має забезпечити щільність стояння рослин на площинах у таких межах:

Зони достатнього зволоження 70 – 75 тис. од./Га;

Зони середнього зволоження 65 – 70 тис. од./Га;

Зони  недостатнього зволоження 60 – 65 тис. од./Га;

Посушливі зони 45 – 55 тис. од./Га. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Легенда гербіцид

0

Новий гербіцид системної дії Легенда - це ефективний комбінований засіб проти широкого спектру однор..

Вартiсть: 720 грн
Купити
Майстер Пауер 5л

0

Діюча речовина: форамсульфурон, 31,5 г/л + йодосульфурон, 1,0 г/л + тієнкарбазон-метил, 10 г/л + цип..

Вартiсть: 1 582 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду