Морава подсолненчік (Нертус, стандарт)

Морава подсолненчік (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

морава стандарт, купити морава стандарт, гібрид морава стандарт

Вартiсть: 870 грн

Опис

Морава – простий середньо-ранньостиглий гібрид соняшника. На українських полях вирощується з 2007 року, за цей час було проведено чимало дослідних випробувань, які підтвердили його стабільно високу врожайність та хороші показники олійності стиглих зерен.
Згідно отриманих результатів, середня врожайність гібриду в степовій зоні становила 29,8 ц/га, а в лісостеповій – 29 ц/га. Вміст олії, в середньому, складав 50,4-51,2%. У той же час, за даними сортовивчення компанії «Нертус Агро», яка є постачальником Морава, середня врожайність в межах Харківської області кілька років підряд складала 33 ц/га. 
Розробником цього соняшникового гібриду є селекціонери з сербського НДІ в місті Нові Сад. За їхніми даними, потенційна врожайність за умови хорошого мінерального живлення та вчасного посіву є ще вищою – понад 45 ц/га. Кошик може утворюватися діаметром 21-25 см. Для досягнення найкращого ефекту, густота рослин перед збиранням має бути наступною: 60 тис/га (для лісостепу) і 55 тис/га (для степу).
Період вегетації рослин від моменту висіву насіння в грунт і до набуття ними зрілості складає 107-110 днів. Стовбур має середню товщину і досягає 150-170 см у висоту. Потужна та розгалужена коренева система допомагає гібриду легше переносити зовнішні стресові фактори, роблячи його стійким до полягання та грунтової та атмосферної посухи.
Соняшник Морава характеризується міцною імунологічною здатністю. Так, генетика рослин дозоляє їм ефективно протистояти появі низки захворювань: іржа, біла та сіра гниль, фомопсис та інших, що проявляються у покритті стебла та листя плямами. Гібрид має також дуже високу стійкість до шкідників – соняшникової молі та вовчка (5 рас). 
Здатність виробляти велику кількість нектару та пилку, робить гібрид Морава привабливим перед комахами-запильниками. 

 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду