Містард на соняшник Сумо

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: mistard alfa
Наявність: В наявності
810 грн з ПДВ

      Гербіцид Містрад АльфаСмартАгро

       Фасовка: флакон 0,5 кг.

       Характеристика: Новий гербіцид Містрад від компанії "Альфа Смарт Агро" спеціально розроблений для застосування на посівах гібридів соняшнику, стійких на генному рівні до дії трибенурон-метилу. Володіє дією проти широкого спектра дводольних бур'янів, в тому числі трудноіскоренімих. Препарат є новинкою сезону 2017 року і представлений на ринку у вигляді діспергіруемих в воді гранул.

       Дія: Препарат проведений на основі трибенурон-метилу. Даному компоненту властиво швидке проникнення в організм бур'янів через листя. Там він переміщується до точок росту і накопичується в них. Своїм дією він пригнічує утворення ферменту ацетолактатсинтази, що призводить до порушення процесу синтезу життєво необхідних нуклеїнових кислот і білків. Через 2 години після внесення препарату у чутливих бур'янів повністю зупиняється поділ клітин, в результаті чого їх ріст припиняється і згодом вони повністю відмирають.

       Візуальні ознаки дії препарату можна спостерігати через 5-8 днів після внесення, а повністю бур'яни викорінилися протягом 10-25 днів. Переросли-менш чутливі бур'яни можуть не загинути, але їх розвиток буде припинено, і вони більше зможуть надавати конкуренцію соняшнику.

       Особливості препарату:

• Може застосовуватися на всіх стійких до трибенурон-метилу гібридах соняшнику;

• Гнучкий у строках внесення;

• Контролює широкий спектр бур'янів, включаючи такі злісні какосот, лобода біла, дурман звичайний;

• Відмінно контролює падалицю ріпаку, а також звичайних і гібридних сортів соняшнику;

• Відрізняється швидким дією на бур'яни;

• Захищає рослини соняшнику від моменту обробки і до появи нових сходів бур'янів;

• Не вимагає застосування ґрунтових гербіцидів;

• Швидко розпадається в грунті і не обмежує вибір культур в подальшому сівозміні.

       Умови застосування гербіциду Містрад: проявляє максимальну ефективність при внесенні в фазу 2-4 листків у однорічних бур'янів та розетки (10-15 см) в багаторічних. При цьому швидкість дії препарату збільшується в теплу погоду і навпаки сповільнюється в суху і прохолодну.

       Обприскування слід виконувати в тиху погоду при наявності вітру не більше не більше 3-4 м / с. Уникати внесення гербіциду рекомендується при жаркій температурі, заморозках, посухи та інших несприятливих умовах. Категорично забороняється застосовувати Містрад на гібридах соняшнику, які не мають гена стійкості до трибенурон-метилу!

       При загущених посівах або наявності дуже великої кількості бур'янів необхідно використовувати максимально можливий обсяг робочої рідини обсяг робочої рідини. Однак потрібно стежити, щоб краплі не потрапляли на сусідні культури, які чутливі до діючого компоненту препарату.

       Виробник не рекомендує змішувати гербіцид Містард з грамініцидами і фунгіцидами. Готовий розчин препарату потрібно використовувати протягом доби. Для контролю злакових бур'янів вносити грамініцид необхідно через 5-7 діб після застосування гербіциду Містард або ж за 5-7 діб до цього.
     Ціна вказана за 1 флакон 500г гербіциду Містард

Спосіб застосування і норми витрат гербіциду Містард

КультураОб'єктиНорма витрати гербіциду Містард, г/гаСпосіб обробкиМаксимальна кількість обробок
Картинка з сайта agrotorg.in.uaСтійкий до трибенурон-метилуОднорічні та багаторічні дводольныі бур'яни30-50+ ПАР Альфалип Екстра (0,1 л/100л води)Обприскування культури у фазі від 2 до 8 листків1


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной