Міладар Комбі

Міладар Комбі

Виробник: УКРАВІТ
Артикул: KOMBIMILADAR
Наявність: В наявності
228 грн з ПДВ
Міладар Комбі, виробництва Укравіт

Фасовка: пакет 90 мг

Характеристика: після всходовий системний гербіцид Міладар Комбі від компанії "Укравіт" призначений для знищення широкого спектру однорічних і багаторічних злакових бур'янів, а також основних дводольних на посівах кукурудзи. Представлений у вигляді диспергуюча в воді гранул.

Дія: Препарат проведений на основі двох компонентів - нікосульфурону і тифенсульфурон-метил. Обидва проникають в організм бур'янів через листя і коріння. Після цього вони зупиняють процес ділення клітин по рахунок блокування синтезу основних амінокислот. Зростання оброблених гербіцидами Міладар Комбі бур'янів швидко припиняється, і вони перестають конкурувати з культурними рослинами.

Особливості препарату:

• Контролює злакові та широколисті бур'яни;

• Відноситься до гербіциду миттєвої дії;

• Має вдосконалену формулу для зменшення технологічних витрат;

• Не проявляє фітотоксичності;

• Сумісний з більшістю ЗЗР, крім лужних;

• Не шкодить навколишньому середовищу.

КультураНорма витратиСпектр діїСпосіб і час обробки 
Кукурудза
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
0,08-0,09 + адювант "Захват Оїл" 0,75-1,0 л/гаОднорічні, багаторічні злакові та найбільш поширені однорічні дводольні бур'яни
Обприскування препаратом Міладар Комбі в фазу 3-5 листів

Умови застосування: Гербіцид Міладар Комбі застосовується тільки 1 раз за Вегетаційний період. Обробку рекомендується виконувати в період активного росту бур'янів і сходів культури. Як правило, це збігається з фазою 3-5 справжніх листків кукурудзи.

Оптимальна температура для внесення Міладар Комбі - від +15 до +25 ° С. Спека або прохолодна погода, висока вологість, пригнічений стан посівів є теми факторами, через які вносить гербіцид не слід. Для досягнення максимально високої ефективності після обприскування Дощ повинен бути відсутнім протягом 4-х найближчій годин. Крім цього, при дуже великій засміченості поля препарат Міладар Комбі потрібно застосовувати в більш високих дозах і з ад'ювантом "Захват Ойл".

Після обприскування механізовані роботи допускаються через 3 доби, ручні - через 7 діб. Однак міжрядні обробки не слід проводить протягом 7 днів після і до застосування препарату.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной