Міладар Укравіт

Міладар Укравіт

Виробник: УКРАВІТ
Артикул: MILADAR
Наявність: В наявності
234 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Гербіцид Міладар

Характеристика: післясходовий системний гербіцид вибірково дії Міладар від компанії "Укравіт" призначений для боротьби з однорічними і багаторічних злакових бур'янами, а також деякими видами дводольних на посівах кукурудзи. Представлений у вигляді концентрату суспензії.

Гербіцидна дія: Головним компонентом препарату є нікосульфурону. Дана речовина, потрапляючи в організм бур'янів, викликає блокування біосинтезу основних амінокислот і таким чином припиняє поділ ростових клітин. Бур'яни зупиняються у своєму розвитку і відмирають.

Особливості препарату:

• Широкий діапазон контрольованих бур'янів;

• Відрізняється миттєвим дією;

• Може застосовуватися в широкому проміжку часу - від 4 до 10 справжніх листків культури;

• не викликає обмежень в сівозміні;

• Сумісний з більшістю ЗЗР, крім лужних,

• Не токсичний для навколишнього середовища.

Умови застосування: Гербіцид Міладар застосовується 1 раз за період вегетації. Обробку рекомендується проводить, коли однорічні злакові бур'яни знаходяться в фазі 2-3 листків, багаторічні злакові мають висоту стебла 10-15 см, а однорічні дводольні - 2 справжніх листків.

Оптимальна температура для внесення гербіцид Міладар - ось +15 до +25 ° С. У разі зниження або підвищення, а також при надмірно зволоженні обробку не проводить. Також не слід вносить препарат, якщо посіви кукурудзи знаходяться в стресових стані через шкідників або хвороб. Для досягнення максимальної ефективності гербіцидної дії після обприскування опади Повинні бути відсутнім, як мінімум, протягом 4 годин.

Після внесення гербіцид Міладар механізовані роботи допускаються через 3 доби, на ручні обмеження не встановлюються. У той же час міжрядні обробки не рекомендується проводить протягом 7 днів перед внесення препарату і після нього.

Попередження: Велика кількість опадів, випавшіхв протягом 7-10 днів після обробки гербіцидами Міладар, може викликати відростання кореневої системи злакових бур'янів.

Культура  Норма витрати препарату, л/гаСпектр діїСпосіб, час обробки  
Кукурудза  1,25+ПАР ТАНДЕМ 0,3 л/гаОднорічні, багаторічні злакові і найбільш поширені однорічні дводольні бур'яниОбприскування у фазі 4-10 листків культури

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной