Мікодін гербіцид

Мікодін гербіцид
В наявності

Виробник: Хімагромаркетинг

Засоби захисту рослин (агрохімія)

мікодін гербіцид, мікодін гербіцид, мікодін ЗЗР, мікодін 2,4 д, дикамба мікодін, застосування мікодін, мікодін ціна, гербіцид мікодін ціна, мікодін запорожье, мікодін молочанськ, мікодін первомайськ

Вартiсть: 330 грн

Опис

Гербіцид Мікодін

Фасовка: каністра 10 л.
Призначення: Післясходовий гербіцид системної дії Мікодін від виробника ЗЗР «Хімагромаркетинг» застосовується в сільському господарстві для знищення широколистих однорічних і багаторічних дводольних бур'янів переважно на пшеничних, ячмінних і кукурудзяних полях. Може також застосовуватися на посівах проса і сорго. 
Дія: Діюча речовина препарату проникає всередину організму бур'янів через листя та стебла, порушуючи процес біосинтезу білків і, таким чином, приводячи до розладів нормальної життєдіяльності рослинного організму. Різко погіршується поділ клітин, фотосинтез, в результаті чого листя і стебла починають поступово деформуватися і згодом відмирають. Препарат також проникає в кореневу систему, порушуючи звичний обмін речовин, прискорюючи загибель бур'янів.
Дія Мікодіна стає візуально помітною уже через 2-3 діб після обробки їм полів, повне знищення бур'янів настає протягом 1-2-х тижнів. Препарат здатний ефективно боротися тільки з дводольними бур'янами, які на момент обприскування знаходяться в стадії активної вегетації.
Переваги препарату:
• Чи здатний ефективно очистити площу від понад 200 видів найбільш поширених дводольних бур'янів, включаючи стійкі до 2,4-Д, створивши сприятливі умови для висіву наступних культур;
• Для нього характерна висока біологічна ефективність;
• Чи не робить ніякого впливу на сівозміну культур;
• Екологічно безпечний, оскільки не накопичується в навколишньому середовищі;
• Помірно токсичний (3-й клас токсичності);
• Виявляє свою високу ефективність при температурі повітря від +10 ° С.
Особливості застосування: Гербіцид Мікодін на полях із зерновими культурами застосовується в фазу їх кущіння, а на полях з кукурудзою - в фазі 3-5 листків культури. Не рекомендується проводити обробку полів при жаркій температурі. Гербіцид добре проявляє себе в бакових сумішах з більшістю пестицидів, іншими гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами.

Норма застосування Гербіциду Мікодин

Культура
Об'єкт
Норма витрат, л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, в тому числі стійкі до 2,4-Д
0,8
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, в тому числі стійкі до 2,4-Д
1,0-1,25

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Пароллі ФАО 260

0

Пароллі – простий, середньоранній гібрид кукурудзи, призначений для отримання сировини для харчової ..

Вартiсть: 5 231 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду