Максим Форте протруйник

Максим Форте протруйник
В наявності

Виробник: Syngenta

Протруйники

Вартiсть: 920 грн

Опис

Максим Форте є багатокомпонентним препаратом для комплексного захисту агрокультур. Фунгіцид, що використовується для протруювання насіння різних сортів злакових рослин.

Норма застосування: 1,5-2,0 л/т

Ефективний на лікування та профілактики найширшого спектра захворювань, викликаних збудниками грибного типу. Поставляється у вигляді суспензованої рідкої субстанції, призначеної для приготування бакових сумішей, що вносяться методами розпилення.

Речовини, що діють у складі препарату Максим Форте:

Флудіоксоніл. Хімікат класу фенілпропіолів, широко поширений агрохімікат контактної дії, що ефективно пригнічує зростання міцелію грибних організмів-збудників захворювань. Нейтралізує процес фосфорилювання глюкози, що запобігає розвитку патогенного середовища та призводить до досить швидкої загибелі грибної освіти;

Тебуконазол. Представник великого сімейства тріазолів. Системний фунгіцид, механізм дії якого полягає в інгібуванні процесу синтезу ергостерину у клітинах гриба. Запобігає росту та розвитку патогенної флори, при цьому знижує резистентні властивості шкідливих утворень до інших триазолів;

Азоксістробін. Стробілурин, фунгіцид комплексного типу, що поєднує системну та контактну дію. Служить чудовим доповненням до вищевказаних компонентів, що посилює їхній ефект. Як і інші представники класу стробілуринів пригнічує дихання гриба на клітинному рівні, запобігаючи можливості його розвитку, що істотно скорочує термін життєдіяльності патогену.

Переваги Максим Форте при його практичному застосуванні

• Здатність забезпечити високу та стабільну врожайність завдяки зниженню ймовірності захворювання;

• Широкий спектр спрямованої дії;

• Низький рівень резистентності у грибів;

• Добре утримується на поверхні сім'янки під час протруювання, гарантуючи необхідний лікувальний та профілактичний ефект.

Окремі компоненти препарату здатні мати певні обмеження щодо застосування, тому нагадуємо про обов'язковість вивчення інструкції до засобу перед його безпосереднім додаванням у бакові суміші.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити
Насіння Турбо 10л

0

Концентрований комплекс аміно- та альгінових кислот, хелатованих макро- та мікроелементів, який поси..

Вартiсть: 305 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду