Соняшник M95K11

Соняшник M95K11
Нема в наявностi

Виробник: MAY Seeds

Соняшник

Вартiсть: 5 300 грн

Опис

M95K11 – гібрид соняшника, що належить до групи гібридів середньої стиглості, призначений для вирощування відповідно до вимог класичної технології. Виведений турецькою селекційною маркою MAY Seed.
Рекомендований до вирощування в агропромислових господарствах України, площі яких перебувають у всіх територіально-погодних зонах, в яких може практикуватися обробіток соняшника. Напрямок виробничого використання гібриду – олійний.
М95К11 характеризується підвищеним потенціалом врожайності та чудовою стійкістю до більшості негативних факторів впливу. Зокрема, гібрид мало схильний до ураження рослинами паразитарного характеру, добре протистоїть восьми відомим расам вовчку (А - Н). Нечутливий до збудників несправжньої борошнистої роси та інших захворювань соняшнику. Не виявляє схильності до вилягання, ефективно бореться з негативним впливом шкідливих комах.
Найкраще свій потенціал гібрид розкриває при своєчасній обробці засобами захисту рослин та іншими агрохімікатами, спрямованими на підвищення показників урожайності. При цьому рослини цієї групи не виявляють особливої ​​чутливості до весняних знижень температури та нестачі вологи в літні місяці. Добре переносять умови зростання, близькі до екстремальних.
Загальна тривалість вегетації 100 – 105 днів. Цей показник може змінюватись в залежності від різних факторів. Таких як:
Погодні умови;
Нестача вологи;
Агрономічні заходи.
Середній відсоток олійності насіннєвого матеріалу не більше 49 – 54%. Що робить цей гібрид популярним у господарствах, зайнятих виробництвом сировини для олії.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гербіцид Геліантекс

5

Гербіцид Геліантекс (ідеальне знищення амброзії в посівах соняшнику)Тара: флакон 1 л. Препаративна ф..

Вартiсть: 16 800 грн
Купити
Кайман грамініцид

0

Гербіцид КайманТара: каністра 5 л.Препаративна форма: концентрат емульсії.Постачальник: українська к..

Вартiсть: 600 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду