Соняшник M94S35

Соняшник M94S35
Нема в наявностi

Виробник: MAY Seeds

Соняшник

Вартiсть: 5 300 грн

Опис

Максимус M94S35 – гібрид соняшнику середньостиглої групи. Належить до сімейства селективних розробок, виведених турецьким виробником насіннєвих матеріалів MAY Seed. Відрізняється високою потенційною врожайністю, стабільністю в різних умовах зростання, включаючи близькі до стресових. Напрямок агропромислового використання олійний.
Практикується аграрними господарствами в Україні, що виробляють сировину для олійної галузі. Рекомендується до вирощування у різних регіонах нашої країни: степові зони та лісостеп. Чудово почувається на всіх різновидах орних земель, не вимогливий до типу ґрунту, може рости на площах із підвищеною засміченістю шкідливими та паразитарними рослинами. Має підвищену толерантність до вовчку семи рас (А – G), пристосований до використання гербіциду типу Експрес (з діючою речовиною трибенурон-метилом).
Не схильний до вилягання, володіє міцним стеблом та розвиненою кореневою системою. У процесі життєдіяльності не боїться різких зниження температур у весняний період та підвищеної сонячної активності, що супроводжується недоліком зволоження влітку. Стійок щодо ураження збудниками несправжньої борошнистої роси та інших захворювань соняшнику.

Насіння цього гібриду відрізняється підвищеним вмістом олійної складової, яка за певних умов досягає 54% у структурі насіннєвого матеріалу. Нижня межа олії у сім'янці 49%.

Загальна тривалість вегетативного періоду 105 – 110 днів. Дозрівають рослини, класифікуються, як середньорослі.

Висока продуктивність гібриду багато в чому визначається проведенням у господарствах всього комплексу необхідних агротехнологічних заходів.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Грізний Експерт гербіцид (0,25кг)

5

 Грізний Експерт гербіцид - опис та рекомендаціїКонтроль більше 50 видів бур'янів на полях соня..

Вартiсть: 800 грн
Купити
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду