Соняшник М94К07

Соняшник М94К07
Нема в наявностi

Виробник: MAY Seeds

Соняшник

Вартiсть: 5 300 грн

Опис

М94К07 – класичний гібрид соняшнику ранньої групи стиглості, належить до селекційних розробок відомої турецької агровиробничої марки MAY Seed. Характеризується високим рівнем стійкості до всього спектру факторів негативного впливу на культуру і хорошим потенціалом врожайності, стабільним у різних умовах. Напрямок промислового використання гібриду олійний.

В Україні рекомендовано до вирощування у всіх територіально-кліматичних зонах, у яких практикується виробництво сировини для олійно-переробної галузі.

М94К07 відрізняється чудовою адаптованістю до експлуатації на площах з підвищеним рівнем зараженості рослинами-паразитами та бур'янами. Класифікується як високотолерантний гібрид до восьми рас вовчку (А – Н). Стійок щодо більшості відомих захворювань соняшника (особливою стійкістю відрізняється щодо несправжньої борошнистої роси).
Гібрид малочутливий до екстремальних умов зростання, у тому числі, добре переносить спеку і нестачу вологи влітку, а також зворотні холоди у весняний період. Загальна тривалість терміну вегетації 95 – 100 днів (точна цифра залежить від конкретних погодних умов, агротехнологічних заходів, що проводяться, екологічних показників регіону та інших факторів).
З основних агрономічних характеристик гібриду відзначимо високий рівень вмісту олії у сім'янці, не більше 49 – 54 %. Рослини цієї групи позитивно відгукуються всі види обробки, створені задля захист культури та збільшення її врожайності.

Важливою умовою ефективності використання гібрида в господарствах є виконання всього комплексу агрономічних заходів, передбачених технологією його виробництва.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Кайман грамініцид

0

Гербіцид КайманТара: каністра 5 л.Препаративна форма: концентрат емульсії.Постачальник: українська к..

Вартiсть: 600 грн
Купити
Гербіцид Геліантекс

5

Гербіцид Геліантекс (ідеальне знищення амброзії в посівах соняшнику)Тара: флакон 1 л. Препаративна ф..

Вартiсть: 16 800 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду