Луазит 10л

Луазит 10л
В наявності
Вартiсть: 610 грн

Опис

ЛУАЗИТ – гербіцид післясходового застосування, призначений для ефективного контролю злакових бур’янів одно- та багаторічного типу. Постачається користувачеві у вигляді концентрованої емульсії, що призначена для утворення робочих бакових сумішей на основі води для внесення пульверизаційними засобами при агротехнологічній обробці площин. Купити ЛУАЗИТ варто всім господарствам рослинницького комплексу, що працюють у галузі виробництва олійних та технічних рослин. 

Діюча речовина у складі препарату флуазипоп-п-бутил 150г/л. Це поєднання представляє клас похідних арилоксиалкілкарбонової кислоти. Швидко проникає до структури небажаної рослинності, швидко пересувається по ній, накопичується у точках зростання, де блокує розвиток рослини, внаслідок чого вона невдовзі гине. Важливою характеристикою даного продукту є його підвищені спроможності до проникнення. 

Переваги препарату ЛУАЗИТ та деякі важливі ознаки:

Помітний стоп-ефект, зростання бур’яна припиняється через 1-2 дні після внесення, повна загибель через тиждень;

Можливість внесення впродовж тривалого терміну;

Відсутність негативного впливу на дводольні рослини;

Препарат може вноситися у багатокомпонентних бакових сумішах із іншими речовинами (рекомендоване контрольне змішування на визначення сумісності);

Економічність внесення. Розробником рекомендоване одне внесення впродовж всього вегетативного періоду;

Внесення можливе за доволі низьких температур, від +10ºС.

Регламент застосування, дозування, доречність використання захисних засобів для персоналу та решта питань, пов’язаних із застосуванням препарату вказані у інструкції до нього. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду