Лорд Протруйник

Лорд Протруйник
Архівний товар

Виробник: БЕСТ/BEST

Засоби захисту рослин (агрохімія)

генерик Гаучо, ціна лорд ЗЗР, лорд протруйник, лорд купити протруйник, протруювання насіння імідаклоприд Лорд, Кіровоград, лорд бест

Вартiсть: 851 грн

Опис

Діюча речовина (протруйник Лорд, Бест): імідаклоприд, 700 г / кг (аналог Гаучо, Байєр) (Ціна вказана за упаковку 0,5кг)
Механізм дії: Діюча речовина препарату (імідаклоприд) належить до групи хлорникотинілів. Вона блокує передачу нервового імпульсу в організмі комах-шкідників і при цьому відрізняється від звичайних препаратів новим механізмом дії на комах, усуває виникнення резистентності.
Оброблене протруйником Лорд насіння - має повне інсектицидну захисну дію від усіх важливих шкідників листя і грунтових шкідників. Діюча речовина поглинається коренями рослини, яка росте, і звідти спрямовується в листя. При цьому інсектицид розподіляється дуже рівномірно молодий рослиною і досягає тривалої дії проти сисних і гризуть комах-шкідників.
Лорд - це відмінний захист кореневої системи і надземних органів рослини на початкових фазах вегетації, широкий спектр контролю шкідників, низька доза застосування, тривалий ефект.
Насіння рекомендується висівати безпосередньо після проведення протруєння. Однак у випадках передчасних обробок, насіння слід зберігати до моменту посіву, в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Запаси протравленого насіння, які готували до сезону, перед посівом зазвичай рекомендується перевірити на схожість.
Дослідами встановлено, що препарат має стимулюючу дію на рослину (антистрес-ефект).

Властивості протруйника Лорд (Гаучо):
Перевірений часом інсектицидний препарат для захисту багатьох культур від широкого спектру шкідників в нової інноваційної формуляції текучого концентрату суспензії.
Протруйник системної дії для передпосівної обробки насіння кукурудзи, соняшнику та цукрових буряків проти широкого спектру шкідників.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду