Тоніфі КС (ФАО 260)

Тоніфі КС (ФАО 260)
В наявності

Виробник: LIDEA

Кукурудза

Вартiсть: 5 800 грн

Опис

Тоніфі КС - гібрид кукурудзи, виведений фахівцями-селекціонерами компанії Euralis, відрізняється високим рівнем урожайності та ефективністю в протистоянні хворобам і несприятливого кліматичного впливу. ФАО 260, що характеризує гібрид, як среднераннеспелий з повним циклом вегетації 100 - 115 днів.

Регіонами України, в яких даний гібрид показує найбільшу продуктивність, є зони лісостепу і Полісся. Посівні заходи для даного гібрида рекомендовані не раніше встановлення оптимальних погодних умов - температура повітря не менше + 10 ° C. Напрямком агропромислового використання для даного гібрида є зернове. Одержуваний зерновий матеріал відносять до кремнисто-зубовидний типу з подальшим можливим його використанням в якості сировини для виробництва круп.

Відрізняється хорошим рівнем розвитку на ранніх стадіях вегетації, без незадовільних наслідків переносить весняні зниження температури, а також посушливі періоди. На етапі дозрівання гібрид Тоніфі КС характеризується високою швидкістю віддачі вологи, що істотно підвищує його рентабельність внаслідок економії матеріальних і трудовитрат в господарствах на додаткову сушку врожаю.

Не схильний до вилягання, малочутливий до впливу рослин-паразитів і шкідників-комах. Високо толерантний до збудників пухирчастої сажки, гельмінтоспоріозу, летючої сажки, фузаріозу стебла і качани.

Рівні врожайності, продемонстровані гібридом в рослинницьких господарствах України, знаходяться в межах 107,5 - 111,5 Ц / Га (вологість 14%).

Рекомендована щільність стояння рослин в передзбиральний період:

  • Для зон з достатнім ступенем зволоження 70 - 75 тис. Од. / Га;
  • Для зон з недостатнім ступенем зволоження 60 - 65 тис. Од. / Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

ЦИФОС Мінерал

0

  Цифос Мінерал - високоефективне комплексне добриво органо-мінерального типу. Відрізняється пі..

Вартiсть: 220 грн
Купити
Цифос Органік

0

ЦИФОС Органік - комплексне добриво органо-мінерального типу з підвищеним рівнем ефективності, призна..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду