Соняшник ЛГ 50541 КЛП

Соняшник ЛГ 50541 КЛП
Нема в наявностi

Вартiсть: 6 700 грн

Опис

ЛГ50541 КЛП – гібрид соняшника із високим потенціалом врожайності, випущений на ринок одним з світових галузевих гігантів селекції, компанією Limagrain. Належить до групи рослин середньо-ранньої групи стиглості. Має чудовий набір властивостей, що характеризують його, як високо-стійку рослину, толерантну до більшості факторів негативного впливу. 

Гібрид рекомендований до вирощування по всіх територіальних регіонах України із різноманітними кліматичними якостями. Скрізь демонструє спроможність швидко адаптуватися до умов зовнішнього середовища, що характеризує його, як пластичний гібрид із стабільними показниками врожайності. 

Не виявляє зайвої чуттєвості до спекотної погоди, до посухи, не вилягає, та не осипається. Толерантний до всіх відомих рас вовчка (A - G) завдяки застосуванню технології SUNEO. Окрім того добре протистоїть збудникам абсолютної більшості відомих хвороб соняшнику. Легко переносить переважну більшість агротехнологічних процедур, тому може вирощуватися на площах із великою зараженістю будяками. 

Найкраще свій потенціал врожайності гібрид ЛГ50541 КЛП проявляє при його вирощуванні із застосуванням інтенсивної технології. Сім’янка рослини добре виповнена, має велику кількість олійної складової. Загалом цим рослинам притаманна наявність підвищеної енергії початкового зростання, у результаті начальний період становлення вони проходять швидко та з мінімумом втрат. Схожість велика та рівномірна, і це зберігається впродовж усього вегетативного періоду. 

При дозріванні рекомендована щільність стояння рослин на полях встановлює:

Для зон із достатнім ступенем зволоженості 55 тис одиниць/Га;

Для зон із недостатнім ступенем зволоженості 40 – 45 тис одиниць/Га.

Тому важливо дотримуватися необхідних норм висіву, аби досягти цих показників.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Євролайтнінг Плюс

0

Склад препарату: імазамокс 16,5г/л , імазапір 7,5г/л, допоміжні речовиниЄвро-Лайтнінг® Плюс – з..

Вартiсть: 850 грн
Купити
Антистрес 03

5

Комплекс Antistress 03Фасовка: каністри 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компані..

Вартiсть: 595 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду