ЛГ 50529 SX (ГРАНСТАР)

ЛГ 50529 SX (ГРАНСТАР)
В наявності

Вартiсть: 7 080 грн

Опис

ЛГ 50529 SX - гібрид соняшнику середньоранньої стиглості, належить до групи селекційних розробок європейської компанії Лімагрейн, одного з найвідоміших світових брендів в даній сфері. Призначений для олійного напрямку виробничого використання. Рекомендований для рослинницьких господарств, які практикують інтенсивні і високоінтенсивні технологічні програми у своїй діяльності.

  • Вирощують із застосуванням післясходового гербіциду Експрес (Грізний Експерт та інші на основі трибенурон-метил)

Відрізняється високим рівнем пластичності щодо умов вирощування, тому характеризується широким ареалом агровиробничої поширеності. Отримана семянка даного гібрида має високим відсотком вмісту олії в структурі насіння, що істотно збільшує загальні показники рентабельності гібрида ЛГ50529 SX.

Гібрид дає стабільно високі врожаї, мало схильний до при цьому негативного впливу посушливого клімату. Рослини не виявляють схильності до вилягання, не обсипаються, нечутливі до семи основним відомим рас вовчка (A - G) і деяким її новим формам. Крім того, можна констатувати високий рівень толерантності до більшості хвороб соняшнику. Таким, як фомопсис, склеротинія, несправжня борошниста роса та інші захворювання.

Відносно даного гібрида справедливим є твердження про швидкому подоланні шляху від росткового стану до дорослого повноцінного рослини. Яке досягається завдяки високій енергії росту на початкових етапах вегетації і хорошого рівня схожості посадок. Адаптований до обробітку в усіх територіально-кліматичних зонах України. При цьому для предуборочного періоду рекомендована щільність стояння рослин виражається такими показниками:

  • При достатній мірі зволоження 55 тис. Од. на 1 Га;
  • При недостатньому ступені зволоження 40 - 45 тис. Од. на 1 га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Декабор Нертус

5

Добриво Нертус ДекаборФасовка: каністра 20 л.Характеристика підкормки Декабор: Мікродобриво Нертус Д..

Вартiсть: 150 грн
Купити
БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду