ЛГ 50586 КЛП соняшник

ЛГ 50586 КЛП соняшник
Нема в наявностi
Вартiсть: 3 700 грн

Опис

Середньоранній гібрид соняшнику ЛГ 50586 КЛП, виведений селекціонерами Лімагрейн. Призначений для вирощування за технологією SUNEO, має одні з кращих в своєму класі показники по врожайності і стійкості щодо основних чинників негативного впливу.

  • Вирощування із застосуванням гербіциду Евролайтнінг Плюс

Даний гібрид відрізняє висока енергія росту на початкових стадіях вегетативного циклу, що гарантує високий рівень схожості посівів. А також стабільність в різних умовах вирощування і високий рівень пластичності при дотриманні основних технологічних вимог.

Є частиною програми OR-X, розробленої фахівцями Лімагрейн з метою найбільш ефективного протистояння всім відомим формам вовчка (раси A, B, C, D, E, F, G +), включаючи нові та найбільш вірулентні. Також рослини даної групи високо толерантні по відношенню до основних захворювань соняшника. Чи не схильні до впливу посушливого клімату і інших негативних погодних факторів. Чи не виявляють ознак вилягання і осипання протягом всього вегетативного періоду.

Сім'янка даного гібрида містить підвищений відсоток олійних компонентів, що визначило напрямок АГРОВИРОБНИЧА використання ЛГ 50586 КЛП і сферу подальшого застосування одержуваного від даного гібрида плодово-насіннєвого матеріалу.

Гібрид рекомендований до вирощування на території України в господарствах агропромислового комплексу, що мають орні площі на території південних і східних регіонів нашої країни. В яких, в тому числі, можливо поширення найбільш вірулентних рас вовчка.

У передзбиральний період на площах зайнятих даними гібридом, рекомендовані наступні кількісні показники щільності стояння рослин:

  • У зонах достатнього зволоження 55 тис. Од. на 1 Га;
  • У зонах з недостатнім зволоженням 45 - 50 тис. Од. на 1 га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Євролайтнінг Плюс

0

Склад препарату: імазамокс 16,5г/л , імазапір 7,5г/л, допоміжні речовиниЄвро-Лайтнінг® Плюс – з..

Вартiсть: 850 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду