Квін гербіцид

Квін гербіцид

Виробник: БЕСТ/BEST
Артикул: Квин
Наявність: В наявності
224 грн з ПДВ

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами на посівах зернових колосових культур.

Діюча речовина. Дикамба, 125 г / л + 2,4-Д диметиламінна сіль, 350 г / л.
Аналоги гербіциду Квін: Діален Супер, Голіаф та інші.
Форма препарату. Водорозчинний концентрат.
Хімічна група. Похідні арілоксіалканкарбоновіх кислот.
Квін сумісний в бакових сумішах з фунгіцидами та інсектицидами. Проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.
Норма витрати 0,5-1,25л / га

Механізм дії гербіциду Квін полягає в порушенні процесу фотосинтезу та ділення клітин, що призводить до деформації листя і стебла бур'янів і знищення кореневої системи.
Спектр дії. Чутливі: амброзія полинолиста, волошка синя, гірчиця польова, грицики, кучерявець Софії, зірочник середній, талабан польовий, підмаренник чіпкий, полин звичайний, редька дика, димянка лікарська, спориш звичайний, осот польовий, крес крупковідна, шпергель звичайний, щавель горобиний, різні види галінсога, лободи. Середньочутливі: осот щетинистий, осот жовтий польовий, осот рожевий, будяк польовий, березка польова, дурман звичайний, паслін чорний, ромашка непахучая, різні види горця, щириця та жабрію. Малочутливі: різні види вероніки.
Максимальна кількість обробок- 1. Період очікування до збору врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину -200 - 300 л / га. Перед використанням гербіцид Квін ретельно розмішати в каністрі. Робочий розчин готувати безпосередньо перед обприскуванням і використовувати в день приготування. Обробку оптимально проводити в період від кущіння культури до початку виходу рослин у трубку. Застосовувати Квін доцільно по активно вегетуючих бур'янах. Кращий ефект дії проти бур'янів досягається на таких стадіях: однорічні - 2 - 4 листи, берізка - 5 - 15 см, підмаренник - 3 - 5 кілець, осот - розетка (4 - 6 листків).

Оптимальні погодні умови для застосування Квін в інтервалі температур від +12 до +24 ° С. Не рекомендується застосовувати препарат при температурі вище 24 ° С.

• Має високу біологічну ефективність дії;
• можливе застосування у фазі кущіння зернових колосових і у фазі 3 - 5 листків кукурудзи;
• відсутні наслідки застосування гербіциду для наступних культур;
• ефективний проти широколистих бур'янів;
• сумісний з іншими препаратами;
• не накопичується в об'єктах довкілля.

Упаковка. 10 л.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной