Візир Маїс

Візир Маїс
В наличии
Вартiсть: 2 300 грн

Опис

Візир – простий міжлінійний гібрид кукурудзи з ФАО 350, призначений для вирощування на зерно в лісостеповій та степовій зонах України. За генетичними особливостями є проміжним між знаними високопродуктивними гібридами компанії "МАЇС" – Бистриця 400 МВ та Красилів 357 МВ. Відноситься до середньостиглої групи рослин.

Постачальник: українська компанія "МАЇС".

Характеристика: Гібрид Візир відзначається високою початковою інтенсивністю розвитку сходів та середньою схильністю до двокачанності. Дорослі рослини кукурудзи виростають до 240 см у висоту. Тривалість вегетаційного періоду складає 112-123 днів в залежності від природної зони. Рослини утворюють качан конусоподібної форми, який кріпиться до стовбура на висоті 90 см і має 14-16 рядів зерен жовтого забарвлення. Після фізіологічного дозрівання зерно здатне втрачати вологу з високою швидкістю. 

Кукурудза гібриду Візир характеризується максимальною стійкістю за дев'ятибальною шкалою до посухи, спеки, короткотривалого похолодання, вилягання у фазі стиглості та через 30 днів, до ураження кукурудзяним метеликом, пухирчастою або летючою сажкою. Крім цього, гібрид Візир спокійно реагує на застосування гербіцидів групи сульфонілсечовини без будь-яких обмежень. 

Заявлена потенційна врожайність зерна кукурудзи при вирощуванні в зоні лісостепу та відсутності стресових умов складає 161 ц/га, а в степовій зоні – 108-116 ц/га. Дослідницьке тестування гібриду Візир продемонструвало, що з площі 684 м квадратних намолот зерна склав 1,1 т при показникові його вологості 27,9%.

Рекомендована селекціонерами густота рослин на момент збирання становить 50-60 тисяч одиниць на 1 га для лісостепу, 30-35 тис./га для південної степової зони, 40-45 тис./га для північної. 

Застереження: Стресові умови вирощування знижують потенційно можливі показники врожайності зерна гібриду кукурудзи Візир у лісостеповій зоні до 56 ц/га, а в зоні степу – до 33-41 ц/га. Кукурудза гібриду Візир не рекомендована для вирощування на силос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду