ДМС Тренд насіння кукурудзи

ДМС Тренд насіння кукурудзи
В наявності
Вартiсть: 2 600 грн

Опис

ДМС Тренд – новий гібрид кукурудзи з ФАО 290, призначений для вирощування практично у всіх природних зонах України. Відноситься до рослин середньоранньої групи стиглості. 

Постачальник: компанія "МАЇС", яка займається розробкою базових селекційних форм та комерційних гібридів кукурудзи.

Характеристика: Насіння кукурудзи відзначається зубоподібною формою і темно-жовтим забарвленням. Інтенсивність стартового розвитку сходів є досить високою, а максимальна висота дорослої рослини складає біля 190 см. Період активної вегетації триває в середньому 110 днів, при цьому качан утворюється на висоті 75 см від землі та має 14-18 рядів зерен. 

Гібрид ДМС Тренд характеризується максимально високим рівнем імунітету до пухирчастої сажки та кукурудзяного метелика, має також хорошу стійкість до летючої сажки. Здатність дуже добре переносити спеку та посуху забезпечує високу урожайність зерна навіть на бідних на вологу територіях. Також гібрид непогано переносить короткотривалі зниження температури і має високу стійкість до полягання рослин. 

Сформовані качани рослин кукурудзи мають циліндричну форму та відзначаються високою міцністю кріплення. Потенційна урожайність зерна при сприятливих умовах вирощування складає 148 ц/га для зони лісостепу, 146 ц/га для Полісся та 107-121 ц/га для степової зони України. 

Гібрид ДМС Тренд відзначається висококонкурентними генетичними властивостями, які дозволяють йому демонструвати під час випробувань на полях США, Франції та України результати на рівні кращих гібридів всесвітньовідомих брендів або й вищі. Посівний матеріал гібриду вирощується на зрошенні на фертильній основі. Підготовлене до реалізації насіння має комбінований фунгіцидний та інсектицидний захист і містить необхідні мікроелементи для розкриття максимального генетичного потенціалу.

Оптимальна густота рослин гібриду перед збиранням врожаю складає 70-80 тисяч одиниць на 1 га для лісостепової зони, 55-60 тис./га для північного степу, 40-50 тис./га для південного та  80-90 тис./га для поліських умов.

Застереження: За несприятливих потенційна врожайність гібриду в степовій зоні знижується до 35-41 ц/га, в лісостепу – до 41 ц/га, а на Поліссі – до 59 ц/га.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

ДМС Юніті (ФАО 170)

0

ДМС Юніті – гібрид кукурудзи ранньостиглої групи (ФАО 170). Належить до селекційних продуктів відомо..

Вартiсть: 2 960 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду