Изяслав 220 МВ Маис

Изяслав 220 МВ Маис
В наявності
Вартiсть: 1 500 грн

Опис

Ізяслав 220 МВ – простий модифікований гібрид кукурудзи з ФАО 220, який здатен найкраще демонструвати свій потенціал урожайності в зоні лісостепу та на Поліссі. Відноситься до середньоранньої групи.

Постачальник: українська компанія "МАЇС" – розробник базових селекційних форм та комерційних гібридів кукурудзи.

Характеристика: За умови раннього посіву Ізяслав 220 МВ демонструє високу інтенсивність стартового розвитку сходів. На момент збору урожаю висота дорослих рослин кукурудзи складає біля 220 см. Період активної вегетації триває до 98-114 днів, при цьому качан має циліндричну форму, утворюється на висоті 90 см від початку стебла та має 14-16 рядів зерен. Насіння кукурудзи даного гібриду відзначається зубоподібною формою і яскравим жовтим забарвленням. Швидше всього воно дозріває в зоні південного степу, а довше всього – на Поліссі. Гібрид має середню схильність до утворення двох качанів.

Ізяслав 220 МВ характеризується максимально високим рівнем стійкості рослин до полягання на різних фазах та ураження летючою сажкою. Крім того, він має високий рівень стійкості до пухирчастої сажки та кукурудзяного метелика, добре переносить короткотривале похолодання, високі температури та посуху. Стійкий до необмеженого застосування гербіцидів сульфонілсечовинної групи. 

Гібрид може вирощуватися на зерно в усіх природних зонах України та на силос в лісостепу й на Поліссі. Заявлена потенційна урожайність зерна за сприятливих умов дорівнює 129 ц/га, а силосу – до 520 ц/га (зона Полісся). Дозріле зерно здатне втрачати вологу з високою інтенсивністю. 

Рекомендована густота стояння рослин гібриду перед збиранням врожаю складає 60-70 тисяч одиниць на 1 га для лісостепу, 35-40 тис./га та 45-50 тис./га для південної та північної степової зони відповідно, 70-80 тис./га для умов Полісся.

Застереження: За несприятливих умов вирощування потенційна врожайність зерна  гібриду в зоні степу знижується до 25-28 ц/га, лісостепу – до 53 ц/га, а на Поліссі – до 37 ц/га. Водночас максимальний показник виходу силосу падає для лісостепової зони та Полісся з 410 та 520 ц/га відповідно до рівня 190 ц/га. 


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду