Фруктіс кукурудза

Фруктіс кукурудза
В наличии

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Посівний матеріал

купити Фруктіс, кукурудза Фруктіс ціна, купити посевмат Фруктіс, Фруктіс альфа, замовити альфа Фруктіс, Фруктіс Євраліс, ФАО кукурудза Фруктіс, кукурудза Фруктіс відгуки, врожайність кукурудза Фруктіс

Вартiсть: 3 062 грн

Опис

Кукурудза Фруктіс – невибагливий гібрид для стабільних врожаїв
Гібрид виробництва «Альфа Насіння» від української компанії «Альфа Хімгруп» є популярним серед вітчизняних фермерів. Фруктіс здатен давати високу врожайність не зважаючи на несприятливі погодні та агрономічні умови. Тому у групі середньостиглих (за ФАО – 330) гібридів є найкращим.
Характеристика гібриду Фруктіс
Насіння має наступні якості, які зробили його хітом продажу:
•    Поєднання високого потенціалу врожайності та стабільності. Вінницькі аграрії запевняють, що потенціал гібридної кукурудзи дорівнює 140 центнерів на гектар. Проте на справі «Альфа Насіння» досягла рекордний результат у вирощуванні Фруктіс Євраліс Семансес – поки що 105 ц/га. Показник зафіксували у Полтавській та Харківській областях (Лісостеп України).
•    Добра посухостійкість. Така особливість робить гібрид Фруктіс придатним для вирощування у Лісостепу та Степу.
•    Швидка віддача вологи. Це відбувається не тільки через зовнішні умови середовища, а завдяки генетичним особливостям, структурі врожаю (опис дивіться у таблиці) та зубовидному типу зерна.
•    Міцність перед хворобами. Стійкість до гельмінтоспоріозу, сажки та фузаріозу (показник – 9 з 10).
•    Низький показних вилягання. Кукурудза практично не гнеться до долу (показник – 8 з 10) завдяки міцному корінню, стійкому стеблу до 3 метрів та висоті кріплення початків – 1,3 м.
Вирощування кукурудзи Фруктіс
Фруктіс «Альфа Насіння» – селекційна кукурудза, яка створена оригінатором – компанією Euralis Semences (Франція). Український виробник отримав ліцензію на вирощування даного сорту сільськогосподарської культури та адаптував її під особливості українського ґрунту, вивчаючи поведінку у різних регіонах. Рік реєстрації в Україні – 2009.
Фермери використовують гібрид Фруктіс по всій території країни. Якісна поведінка гібридної рослини на певному ґрунті вплинула на вимоги до засаджування – густота посіву дорівнює 55 000 – 80 000 насінин на гектар у залежності від природної зони (дивіться у таблиці). З врожаю отримують зерна (для харчової промисловості) або силос (для тваринництва).
«Альфа Хімгруп» продовжує вдосконалювати свою продукцію, спостерігаючи за власними посівами, а також залучаючи досвід іноземних аграріїв та сучасне обладнання. Селекційна робота фахівців дає свої результати, покращуючи якість та чисельність врожаю кукурудзи Фруктіс щороку.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду