Євро 301 Маїс

Євро 301 Маїс
Нема в наявностi

Виробник: Маїс

Кукурудза

Вартiсть: 1 500 грн

Опис

Євро 301 МВ – простий модифікований гібрид кукурудзи з ФАО 290, рекомендований до вирощування на зерно в лісостеповій та степовій зонах України, а також на силос в зоні Полісся. Відноситься до середньоранньої групи рослин.

Постачальник: українська компанія "МАЇС".

Характеристика: Гібрид Євро 301 МВ відзначається середньою початковою інтенсивністю розвитку сходів та середньою схильністю до двокачанності. Дорослі рослини кукурудзи виростають до 230 см у висоту. Вегетаційний період триває 109-119 днів в залежності від території вирощування. Рослини утворюють качан циліндричної форми, який кріпиться до стовбура на висоті 130 см і має 16-18 рядів зерен зубоподібної форми та вишнево-жовтого забарвлення. Після фізіологічного дозрівання зерно висихає з середньою швидкістю. 

Рослини гібриду кукурудзи Євро 301 МВ мають максимально високу стійкість до спеки та посухи, відзначаються хорошою стійкістю до короткотривалого похолодання та вилягання у фазі стиглості. Водночас показник стійкості до ураження пухирчастою або летючою сажкою та кукурудзяним метеликом є на рівні вище середнього, а стійкості до вилягання через 30 днів – всього на рівні 6-ти балів за дев'ятибальною шкалою. Натомість гібрид Євро 301 МВ спокійно переносить застосування гербіцидів групи сульфонілсечовини без будь-яких обмежень. 

Заявлена потенційна здатність до врожаю зерна при вирощуванні кукурудзи в зоні лісостепу складає 135 ц/га, а в степовій зоні – 78-88 ц/га. Для заготівлі силосу гібрид Євро 301 МВ рекомендується вирощувати в зоні Полісся, де потенційний вихід зеленої маси складає 720 ц/га, коли в лісостепу цей показник становить  до 455 ц/га. 

Рекомендована селекціонерами густота рослин на момент збирання для гібриду Євро 301 МВ становить 50-60 тисяч одиниць на 1 га для лісостепу, 30-35 тис./га для південної степової зони, 40-45 тис./га для північної та 65-75 тис./га для Полісся. 

Застереження: Стресові умови призводять до того, що потенційні показники врожайності зерна гібриду кукурудзи Євро 301 МВ при вирощуванні в лісостеповій зоні знижуються до 48 ц/га, а в зоні степу – до 22-36 ц/га. При вирощуванні на силос на Поліссі можливий вихід зеленої маси скорочується до 280 ц/га, а в лісостепу – до 250 ц/га.

Вирощування гібриду Євро 301 МВ на силос в степовій зоні, а також на зерно в зоні Полісся може бути економічно недоцільним. 


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду