compare_arrows0
На складі
Контролер гербіцид
Контролер гербіцид
  • favorite_border
  • compare_arrows

Контролер гербіцид


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
2 020 грн
АЛЬФА СМАРТ АГРО
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Гербіцид Контролер

Фасовка: пакет 0,6 кг.

Опис: Після всходовий гербіцид Контролер від компанії "АльфаСмартАгро" має системну дію проти однорічних дводольних бур'янів та деяких інших, які є стійкими до дії десмедифаму і фенмедифаму. Призначений для захисту посівів цукрових буряків. Препарат представлений у вигляді змочується порошку.

Дія: Гербіцид Контролер проведений на основі тріфлусульфурон-метилу. Після обприскування даний компонент поглинається листяної частиною бур'янів і переміщується до точок росту. Його дія призводить до блокування вироблення ферменту ацетолактат синтетаза, що бере участь в синтезі основних амінокислот. В результаті цього порушується процес синтезу білка, призупиняється розподіл клеток.Чувствітельние рослини припиняють подальше зростання і згодом відмирають. Гербіцидну дію проявляється через 5-10 днів після обприскування.

Особливості гербіциду Контролер для цукрових буряків:

• Знищує великий спектр широколистих бур'янів;

• Гнучкі строки внесення - від появи сходів, до змикання рядків;

• Чи не фіто токсичний по відношенню до культури;

• Сумісний з більшістю пестицидів в бакових сумішах;

• Низькі норми витрати.

Умови застосування: Гербіцид Контролер оптимальніше всього вносити в суху погоду при температурі повітря від 15 до + 25 ° С. Несприятливі умови, в тому числі спека або похолодання нижче +10 ° С  протягом найближчих 3-х годин після обприскування можуть вплинути на зменшення швидкості метаболізму, що може привести до тимчасового пожовтіння листя буряка. Надалі дані симптоми зникнуть протягом 10 днів, не позначившись на продуктивності культури і показниках цукровмісту. Максимальна кратність обробок посівів цукрових буряків за сезон - 2.

Виробник рекомендує: застосовуйте гербіцид Контролер разом з ПАР Альфалип (0,1 л прилипачів / 100 л води). У той же час препарат забороняється поєднувати з фосфорорганічними інсектицидами.

Ціна за упаковку 0,6кг гербіциду Контролер

Спосіб застосування і норми витрат гербіциду Контролер    
КультураОб'єктиНорма витрати гербіциду Контролер, г/гаСпосіб обробкиМаксимальна кількість обробок
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Однорічні дводольні та деякі інше бур'яни, в т.ч. стійкі до десмедифаму та фенмедифаму30Обприскування посівів від появи сходів до змикання рядків культури2
  • mode_editНаписати відгук
    account_circle
    mode_edit Увага: HTML не підтримується!