Контадор Максі протруйник

Контадор Максі протруйник

Виробник: Нертус
Артикул: Контадор Макси
Наявність: В наявності
1.310 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Протруйник Контадор Макси Нертус
Д.Р.: імідаклоприд 600 г / л (протруйники аналоги: Командор Екстра)
Фасування: каністра на 5 л
Ціна вказана за 1л протруйника Контадор Макси Нертус
Виробництво: Угорщина

Призначення: Препарат системної та контактної дії використовується в сільському господарстві переважно для обробки насіння злакових культур (пшениця, ячмінь, кукурудза), а також соняшнику та ріпаку перед висівом. Може також застосовуватись для протруювання насіння сої, цукрових буряків, льону і посадкової картоплі. 

Дія: Діючою речовиною препарату є імідаклопрід. При проростанні рослин він швидко та рівномірно розповсюджується по всіх паростках, забезпечуючи надійний захист від шкідників. Характеризується високоефективною контактною та кишковою дією. Найкраще всього потрапляє в організм комах разом з їжею. Вже за 2-3 години після цього імідаклопридпаралізує нормальну роботу центральної нервової системи, що призводить до загибелі шкідника. Найпізніше загибель може статися протягом 24-х годин.

В залежності від погоди, інтенсивності росту культур та швидкості розмноження шкідників, протруйник Контадор Максі може забезпечити ефективний захист рослин протягом 1,5 місяців з моменту сівби.

Застосування: Протруювання посівного матеріалу можна проводити заздалегідь або безпосередньо перед висівом в грунт. Найкраще для цього підходить чисте неушкоджене насіння, без пилу, рослинних рештків та інших домішок, зі стандартними показниками вологості і добрими характеристиками проростання. 

Розчин готується перед процесом протруювання. Поступово додається в заповнений наполовину водою бак при працюючій мішалці. Потім бак повністю заповнюється водою і вмикається пристрій перемішування. Важливо контролювати кількість насіння та робочого розчину для рівномірного покриття посівного матеріалу плівкою.  

Найкраще застосовувати препарат вранці при температурі до 25°С. Дощ протягом 1-2 годин після обробки зумовлює зниження ефективності препарату.

Переваги: Контадор Максі характеризується широким спектром дії, здатен забезпечити довготривалий захист сільськогосподарських культур від шкідників, а також не спричиняє появиу них стійкості до препарату.  

Важливо: Протруєне насіння не варто зберігати понад 6 місяців, оскільки в такому випадку підвищується ризик погіршення його характеристик схожості.

протравитель Контадор Макси
Контадор Макси сзр нертус

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной